Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Каську в цьому провадженні було повідомлено

Volodymyr Boiko
У Генеральній прокуратурі України ґвалт і гармидер: то перший заступник генпрокурора Віталій Касько витребував з Печерського РУ ГУ Національної поліції в м.Києві матеріали кримінального провадження 52016000000000016 і наказав знищити оригінали документів, які доводять незаконність отримання ним трикімнатної квартири по бульвару Дружби Народів 14/16. Нагадаю, що 8 квітня 2016 року Каську в цьому провадженні було повідомлено про підозру в шахрайстві та використанні завідомо підроблених документів, але справа була закрита на вимогу посла США Марі Йованович. Власне, матеріали справи Каську вже доставили, але тепер Віталій Вікторович не може знайти наглядове провадження 04/2/4-36499-16 з тим, щоби з’ясувати долю протоколів негласних слідчих (розшукових) дій, які проводились відносно нього в 2016 році.

Шановна Генеральна прокуратура України, передайте, будь ласка, Віталію Вікторовичу, що наглядове провадження знаходиться в Генеральній інспекції в слідчого Паховича. Що стосується протоколів НСРД – нехай не хвилюється, вони в мене й нікуди не пропадуть.

До речі, і заяву про вчинення Каськом кримінального правопорушення (заяву підписав тодішній народний депутат України Igor Lutsenko), і скаргу в Солом'янський райсуд з вимогою розпочати досудове розслідування (вона була задоволена легендарним суддею Бобровником) готував я.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2197250.html.
Tags: бойко, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment