Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мері Батлер знову на арені

Volodymyr Boiko
13 год ·
До Києва зі Сполучених Штатів на переговори з керівництвом Генеральної прокуратури України прибула Мері Батлер, начальник міжнародного відділу управління з боротьби з легалізацією злочинних коштів та повернення активів Департаменту юстиції США, яка в 2014 році організовувала в Україні та Великій Британії розслідування щодо Миколи Злочевського, власника скандальної компанії Burisma. На той момент у правоохоронних і дипломатичних колах США ще не знали, що Злочевський ввів до складу ради директорів Burisma Гантера Байдена, сина віце-президента США, і тому Батлер у грудні 2014 року в листуванні з заступником генерального прокурора України Віталієм Каськом дивувалась, чому ГПУ, по суті, допомагає Злочевському зняти арешт з коштів, арештованих у Лондоні. Але невдовзі причина стала відома, Батлер на кілька років зникла з радарів, а Касько та заступник начальника Главку «К» СБУ Віктор Трепак розгорнули кампанію по дискредитації генпрокурора Віктора Шокіна, який не захотів закривати справу проти Злочевського.

Тепер Мері Батлер знову на арені, більш того – у Генеральній прокуратурі України на переговорах з Рябошапкою, Каськом і Трепаком. Нескладно припустити, що метою візиту американської гості є активізація розслідування кримінального провадження щодо Злочевського та компанії Burisma, у чому зараз вкрай зацікавлена адміністрація Трампа. З чого можна зробити висновок, що в Білому Домі досі не зрозуміли, що Генеральна прокуратура України вже передана в оренду Демократичній партії США та фонду «Відродження» Джорджа Сороса.

На фото: лист Мері Батлер Віталію Каську від 17 грудня 2014 року.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2198022.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, левые, сша
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments