Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Обшуки малолітніх, посилення комуністичної освіти та боротьба: ранок скандалів у Гонконзі

Артур Харитонов
Бюро з питань освіти відновило навчання у школах Гонконгу, а разом з ними - приниження гідності та порушення прав неповнолітніх. Поліція проводить обшуки в усіх школах, причетних до протестів, а також огляди школярів та їхній речей. Адміністрації шкіл підтримують ці заходи.

Вночі під відділками поліції збираються батьки ув’язнених дітей, які були заарештовані в ході протестів.

Паралельно з цим Бюро освіти вбачає причиною протестів недостатню патріотично-комуністичну освіту у школах. Воно вже розроблює нові правила церемоніалу для підняття патріотичного духу, урочисті щоранкові заходи щодо китайського прапору та співи гімна КНР у Гонконзі.

Нагадаю, що саме з боротьби проти національної патріотичної освіти розпочалася кар’єра Джошуа Вонга, тоді 14-річного школяра. Це був 2012 рік. Ці протести призвели пізніше до Революції парасольок.

З`являється ще більше відео розгонів протестів по ночах. При цьому, загальна атмосфера - затишшя перед наступною бурею.

З’явилася також сенсаційна новина, що серед протестувальників політеху була праонука екс-прем’єра КНР Чжу Жунцзи. Її, зокрема, шукали перші особи Гонконгу. За іншою інформацію, вона має ментальну інвалідність, і не може розуміти зміст протестів. У такому разі активісти ставлять питання: а як вона змогла стати студенткою Політеху у такому разі? Прояснення буде скоро, але ризики для компартії - величезні.

Також було опубліковане ексклюзивне інтерв’ю з поліцейським у відставці, що захищав протестувальників. У ньому він розповідає про свої антикитайські погляди, пов`язані з діями уряду КНР.==============

Сенат США одноголосно прийняв Hong Kong Human Rights and Democracy Act! 🇺🇸🏴

Тепер рішення отримало повну підтримку кожного конгресмена, обох палат і партій! Як тільки Трамп його підпише, - акт набуде законної сили!

За документом Гонконг буде розглядатися як окремий від Китаю торгівельний партнер США, а також вводитиметься ряд санкцій проти комуністичної партії!

Далі треба: дерзкальні резолюція Европейського парламенту 🇪🇺, постанова Верхованої ради України 🇺🇦, та після 12 грудня - голосування парламентом Сполученного Королівства про перегляд Декларації 1984! 🇬🇧
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2198629.html.
Tags: гонконг, китай, левые, майдан, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments