Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звільни Гонконг: Акція солідарності

Артур Харитонов
16 год ·
Завтра важливий день не тільки тому, що ми відзначаємо 6 річницю Революції гідності, але й тому що Україна консолідувалася для Звільни Гонконг: Акція солідарності.

Короткий лікбез, як правильно підтримувати Гонконг: завтра і потім.

1) Не використовувати комуністичний прапор Гонконгу у жодному разі, адже гонконгці його ненавидять. Він виглядає так 🇭🇰. Це квітка баугінії з комуністичними зірками, і виносити цей прапор, це як виносити прапор УРСР для підтримки України. Замість нього гонконгці використовують чорну баугінію або криваву баугінію. У соціальних мережах використовують цей прапор 🏴.

2) Мандарин - тільки для вимог Китаю. У Гонконзі власна мова - кантонська, різниця - як між українською та польською. Пекін називає її діалектом, здоровий глуз - окремою унікальною мовою. Тому мандарином гонконгців не підтримуємо.

3) Головний лозунг протестів «Liberate Hong Kong. The Revolution of our times» (Звільни Гонконг. Революція нашого часу). Також «Five demands. Not one less» (П’ять вимог. Жодною менше). Також «Fight for freedom. Stand with Hong Kong» (Борімося за свободу. Будьмо з Гонконгом). Та, звісно, «Glory to Hong Kong» (Слава Гонконгу). Трохи покричимо завтра. Якщо у Лондоні можна, то у Києві - треба.

4) Одяг - чорний. Після смерті містера Еллоу Гонконг вдягнув траур, який носить донині по всіх загиблих та поранених. Поліція називає протестувальників «Люди в чорному», намагаючись їх принизити.

5) Маски вітаються. Для гонконгців - це можливість приховати обличчя від уряд, який і прийняв закон проти масок, аби люди не могли ховатися. Ми ж покажемо, що ми думаємо про китайські закони 16 січня.

6) Звісно можна підіймати інші болючі питання. Тайвань, Тибет, Сіньцзянь, тортури та смерть Лю Сяобо, розстріли на площі Тяньаньмень, фактичне вбивство 13-річного українця Івана Лю в Шанхаї. Пекін має зрозуміти, що під час боротьби Гонконгу за свободу змінилася й Україна: ми більше не будемо толерувати ці жахливі процеси, адже справжня Україна має цінності.

7) Безумовно, прапори України 🇺🇦.

До зустрічі завтра!

18:00, посольство Китаю в Україні (метро Арсенальна).

Фото з протестів - просто красиве - для приверення уваги.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2200776.html.
Tags: гонконг, китай, левые, майдан, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment