Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

День брехні та цинізму: Гонконг вчора

Артур Харитонов
22 год ·
«Краще хай мені влучать у спину, ніж я сяду у їхні в’язниці на 10 років», - студент, що досі укривається у Політесі.

Близько 100 студентів Політехнічого університету продовжують знаходитися у навчальному закладі, доки поліція перекриває всі можливі шляхи відходу. Уряд продовжує наголошувати, що кожен студент, що укривається від поліції, є де-факто злочинцем (презумпція невинуватості, привіт), і має сісти на 10 років. Вже понад 500 студентів політеху обвинувачені у повстанні.

Голова студпарламенту Політеху повідомив, що поліція заарештувала 3 студентських репортерів за висвітлення злочинів поліції, а не протест. Вони були відпущені під велику заставу, але студентів обурює, що адміністрація продовжує лиш сприяти поліції, жодним чином не захищаючи власних студентів.

При цьому, уряд приступив до операції проти третього осередку демократії - Відкритого університету Гонконгу. Першим вдалим рішенням вони обрали зведення муру навколо університету та перетворення його на якесь гетто. Пояснень щодо цих споруд від уряду не находить.

Поліція застосувала силу під час чергової ланч-акції у Централі, бізнес-серці Гонконгу, зокрема проти офісних працівників і пенсіонерів.

У свою чергу продовжується діоксиновий скандал. Міністр їжі та здоров’я Софія Чан заявила, хімічний склад токсичного газу, що застосовується проти активістів, не буде оголошено, адже ця інформація буде заважати подальшим поліцейським операціям.

Разом з тим, Spark Alliance (Євромайдан sos, щоб зрозуміти) заявила, що HSBC повністю заблокувала їхні рахунки та більше не приймає донацій. Організація відома тим, що покриває разунки активістів у судах та за лікування.

Одна з активісток повідомляє й про корупційні порушення: зокрема, операцію іі важко хворої матері відклали через те, що пропекінський депутат Джуліус Хо домовився про медичні послуги для себе поза чергою.

Тим часом, Британія, Німеччина та Франція проводять негайну нараду щодо ситуації у Гонконзі.

Паралельно з цим, британські лібдеми (stop Brexit) внесли зміни до свого маніфести у розрізі обов’язку Британії захищати народ Гонконгу та надати усім громадянам Гонконгу знову паспорти Великої Британії.Артур Харитонов
19 год ·
У столиці справжнього Китаю (Китайській республіці або Тайвані), Тайбеї, пройшов великий концерт у підтримку Гонконгу, де виконали Гімн Гонконгу мандарином (який є офіційною мовою, оскільки Тайвань — і є Китай, а не окупант, як КНР).

Тепер історичний факт. Нанкінський договір про передачу Гонконгу було укладено між Імперією Цин та Британською Імперією, відбувся обмін грамотами. У 1911 році імперія Цин пала і ії правонаступником стала Китайська Республіка, яка зараз є тільки на Тайвані. КНР з'явилася тільки внаслок окупації демократичної держави після Другої світової.

КНР не має права на повернення Гонконгу, і Британія віддала Пекіну свою версію грамоти. Інша донині зберігається у Тайвані.

Тепер може стане все на місця.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2201234.html.
Tags: гонконг, европа, китай, левые, майдан, менты
Subscribe

 • Олег Ельцов · Плановая агония

  Злобное НАТО обступает РФ со всех сторон вопреки провозглашенным целям Спецоперации. Про разрыв газовых связей с Европой Кремль ничего не объявлял в…

 • Serhiy Dibrov · Трішечки філософії.

  Готуюся до судового засідання по суті мого позову до МОЗ. Нагадаю: я попросив надати мені копії договорів про закупівлі виробів для профілактики…

 • І це під Києвом

  Vitaliy Rudenky В Чабанах (Київщина) є такий дивний мер Олександр Киризлієв. Судимий. Колись працював з документами в МВС в ДП "Розвиток". Потім його…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments