Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ВІТАЛІЙ МАРКІВ. важливо

Diana Makarova з Diana Markiv та Vitaliy Markiv.
Щодо справи за позовом родичів Андреа Рокеллі та інших до держави Україна

20 листопада 2019 року Україна подала апеляційну скаргу на рішення Суду міста Павія від 12 липня 2019 року, яким військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа було визнано винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рокеллі та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 24 роки. Розгляд апеляційної скарги Апеляційним судом округу Ломбардія очікується навесні 2020 року.

Україна глибоко розчарована вироком Суду міста Павія, який вражає несправедливістю та порушенням основних правових принципів, за якими засуджений Віталій Марків. Крім того, Україна вважає, що прийняття до розгляду цивільного позову проти України у національному суді Італійської Республіки порушує принципи міжнародного права, зокрема юрисдикційний імунітет держави, який ґрунтується на суверенітеті та рівності держав.

Держава Україна висловлює готовність застосувати всі правові засоби задля забезпечення справедливості для Віталія Марківа та сподівається, що Італійська Республіка залишатиметься непохитною у дотриманні верховенства права.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/posts/1801111353367057


Клопотання про оскарження вироку стосовно Віталія Марківа подане до суду Oggi è stato depositato l'atto di appello contro la sentenza della сorte d'assisi di Pavia che il 12 luglio ha condannato Markiv a 24 anni di reclusione
Сторона захисту українського солдата сьогодні подала заяву про оскарження вироку Марківу, якого суд присяжних Павії 12 липня засудив до 24 років неволі за обвинуваченням у сприянні убивству італійця Андреа Роккелллі на Донбасі. Про це повідомила Донателла Рапетті, одна з адвокатів Марківа. Заяву про оскарження рішення павійського суду подали також адвокати від цивільного відповідача, які захищають інтереси держави України. Це підтвердила захисниця Сильвія Коссу, уповноважена від міністерства юстиції України. Обидва клопотання надійшли до трибуналу Павії, згодом усі документи справи будуть скеровані до апеляційного суду присяжних Мілана. Це суд другої інстанції, який і розглядатиме апеляцію щодо Марківа. Перше засідання у Мілані має відбутися протягом перших трьох місяців 2020 року.
Другий етап боротьби за визволення українського солдата стартував!
Віталій Марків перебуває в італійській в'язниці від 31 червня 2017 року.
Nataliya Kudryk

https://www.radiosvoboda.org/a/30219638.html
https://www.radiosvoboda.org/a/30179168.html
https://www.radiosvoboda.org/a/sud-nad-vitalijem-markivym-v-italiji/30077279.html
https://www.facebook.com/photo.php

Щодо нашої роботи з визволення Віталія Марківа
Іноді дуже важко пробити стіну нерозуміння для простих і звичайних свідчень. Сподіваюсь, вони хоч в чомусь допоможуть.
Ваш Ф.О.Н.Д.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2202112.html.
Tags: ато, донбасс, европа, коллективное х%№ло, левые, піар, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment