Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

День виборів: «референдум про майбутнє» та пекінські фальсифікації

Артур Харитонов
12 хв. ·
Явка станом на 16:30 за Гонконгом склала 52.14%, що складає 2,154,178 голосів виборців. Це вже є рекордом, і люди продовжують стояти у довгих чергах, аби зробити свій вибір. Проголосувати можна, якщо зайти на виборчу дільницю до 22:30.

Лідер парасолькового руху протестів, якого декілька місяців тому важко поранили ножем, також прийшов на вибори, з тростиною. Він називає їх «референдумом про майбутнє», що покаже, куди йтиме Гонконг далі.

На жаль, пропекінські партії продовжують фальсифікувати вибори:

1) Порушення правил агітації на дільницях (прокомуністи роздають візитні картки дуже літнім людям прямо на дільницях)

2) Працівники домів пристарілих також працюють на комуністів, нашепчуючи зовсім літнім червоний вибір

3) У дрібних університетах адміністрація розповідає, за кого голосувати; особливо це стосується китайських студентів, що досі живуть у Гонконзі, та гонконгських студентів, що вчаться на території материкового Китаю

4) Працюють й каруселі: повідомляється, що групи материкових китайців їздять по дільницях та голосують за інших людей

5) Біля деяких дільниць помічені куратори, що групують виборців навколо себе

6) Також на деяких дільницях працюють камери, які фіксують всіх, хто прийшов на дільницю, без їх дозволу. Офіційно - пропекінська преса

7) Поліція тисне на молодих людей на вулицях, вишукуючи «повстанців»

Наявні й інші порушення.

На фото: Тіфанні та Агнес, особливо небезпечні активістки для Пекіну; Агнес була однією з лідерок Революції парасольок, її у минулому дискваліфікували з парламентських виборів за її демократичні погляди. Обидві є фаворитками будь-яких виборів та народниии героїнями, яких дуже не хочу бачити у владі Пекін. Бажаємо їм удачі!Куратори біля входу на дільницю


====================
Артур Харитонов
22 листопада о 22:27 ·
Покарати усіх дітей або Гонконг в очікуванні місцевих виборів

Цієї неділі відбудуться чергові вибори до районних рад Гонконгу. Їхні повноваження є досить звуженими, однак перемога продемократичних сил є важливою тактично: як для протестного руху, так і для парламентських виборів наступного року. Тому місто трохи затихло: уряд був налаштований пересунути вибори, а цього допустити ніяк не можна.

Для короткої довідки: річ у тім, що у Законодавчій раді Гонконгу є квота у 5 місць для депутатів, що будуть прямо обиратися від районних рад у парламент. Називається функціональний округ «Районні ради 2». Не буду пояснювати у цьому пості, але це серйозно.

Відбулися швидкі арешти людей вчора ввечері за Києвом. Поліція заблокувала работу журналістів у місці проведення штурму.

Прийшли й погані новини: 15-річний хлопець, якому влучили в голову газовим зарядом, не приходить до тями. Він осиротів деякий час тому, і за його життя боряться старший брат і дядько. Операція пройшла, але оптимістичних прогнозів мало.

Також один з гонконгських судів виніс вирок за участь у протестах 12-річному школяру. Він начебто розмалював балончиком поліцейський відділок. Наразі він є наймолодшим засудженим протягом протестів, юристи збираються подавати на апеляцію через вік активіста.

Міністерство освіти видало наказ вводити дисциплінарну відповідальність шкіл за участь школярів у протестах. Це мають бути внутрішні жорсткі покарання.

Методи поліції стали жорстокішими та цинічнішими після призначення нового голову поліції на прізвище Тан. Журналісти відзначають, що в його перший день були обшуки всіх шкіл, а по вулицях стали ходити тітушки з топорами.

Щодо всіх затриманих під час битви за політех вже відкриті кримінальні провадження. Кожному загрожує понад 10 років.

Здебільшого атмосфера тихіша через вибори: народ має отримати своїх представників як найскоріше, аби продовжити боротьбу за 5+1 вимог.

Тим часом, до Німеччини повернулися два німецькі студенти, побиті та затриманні гонконгською поліцією. Вони не брали участь у протестах, але були заарештовані. «Ви не маєте ставити гроші вище за людей», - звернулись вони до європейських урядів.

Аналогічні речі розповідає й японська студентка, яка вимушена поїхати з Гонконгу. «Я зроблю все, аби Японія дізналася про те, що відбувається зараз у Гонконзі».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2204369.html.
Tags: вибори, гонконг, китай, левые, майдан, піар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment