Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko приєднується до голодування Євгенії Закревської

Volodymyr Boiko
Широкознаний у вузьких колах «ментовський адвокат» Євгенія Закревська 22 листопада 2019 року оголосила голодування. Причина, з якої Женечка відмовляється вкушати харчі, полягає в тому, що вона останні п’ять років смокче гроші з фонду «Відродження», де отримує ґранти як представник потерпілих у «справах Майдану». Але, насправді, Євгенія захищає інтереси не потерпілих, а протилежної сторони – прокурорів, і впродовж п’ятьох років, втершись у довіру до потерпілих, розповідає їм казки, що «справи Майдану», начебто, розслідуються. А за це колишній начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк підписував Закревський довідки про те, скільки годин вона нужденно пропрацювала, захищаючи потерпілих, а фонд «Відродження» виплачував Закревській гроші, які розподілялись між учасниками цієї афери.

І в один страшний день усе це скінчилось: 20 листопада 2019 року прокуратура втратила повноваження органу досудового розслідування, Управління спеціальних розслідувань ГПУ тепер ліквідовано, Горбатюк звільнений, а «справи Майдану» передані в Державне бюро розслідувань, де невдовзі побачать, що впродовж п’ятьох років там і кінь не валявся. Бо ці справи за допомогою Закревської прокурори частково продали, частково пропили, а частково використали для влаштування провокацій в інтересах Петра Порошенка й директора НАБУ Артема Ситника. Але, найголовніше, тепер ніхто не підписуватиме Закревській довідки для фонду «Відродження» про те, як вона успішно представляє інтереси потерпілих у «справах Майдану». І нашій героїні доведеться або піти працювати, або помирати з голоду. Закревська вибрала останнє й оголосила голодування, протестуючи проти змін у Кримінальному процесуальному кодексі.

Оглянувши себе в дзеркало, я вирішив підтримати пані Євгенію та приєднатись до її акції. Півтора місяці тому я на парашутних стрибках в Іспанії травмував ногу, через що останнім часом мало рухався й набрав зайвих 10 кг. Треба щось терміново робити і я також оголошую голодування – щоправда, доки нічне. З сьогоднішнього дня з 9-ї години вечора до 8-ї години ранку я вішатиму на холодильник портрети Закревської та Горбатюка в сподіванні, що це викличе в мене відразу до споживання їжі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2204460.html.
Tags: бойко, майдан, менты, порошенко, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment