Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Зеленському перед тим, як підписувати такі безглузді закони,треба було б спочатку розігнати НАБУ

Volodymyr Boiko
Друзі, оскільки я вирішив суттєво поправити свій матеріальний стан з розрахунку на закон, що гарантує викривачам корупції 10% від шкоди, завданої корупціонером, то звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з заявою про злочин, вчинений прокурором Києва Романом Говдою. Говда разом зі своїм другом, колишнім міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим, обклав грошовими поборами спортсменів-парашутистів, при цьому гроші доручив збирати колишньому депутату Харківської обласної ради від «Партії Регіонів» Олегу Шаповалову. А коли ми з Ігорем Луценком прийшли до Говди з простим запитанням, що ж ти, паскуда, робиш, Роман Михайлович став пояснювати, що, на його думку, Конституція України є недосконалою і він, порадившись зі Ждановим, вирішив, що по кожному виду спорту треба призначити «смотрящєго». Але оскільки ця робота потребує певних видатків, то, мовляв, сам бог велів збирати гроші зі спортсменів.

Зрозуміло, що звертатись до НАБУ з заявою про вчинення Говдою кримінального правопорушення сенсу не було ніякого – як відомо, Артем Сергійович менше, ніж за 100 тисяч доларів, кримінальні провадження не реєструє. Тому в ЄРДР моє повідомлення внесла Спеціалізована антикорупційна прокуратура й направила матеріали в НАБУ. З того дня сплинуло вже 2 місяці, а досі детектив НАБУ навіть не спромігся викликати мене й допитати як заявника.

Тому Зеленському перед тим, як підписувати такі безглузді закони,треба було б спочатку розігнати НАБУ. Або хоча б домогтись від Ситника обіцянки, що він перестане продавати справи. Втім, це той випадок, коли я буду діяти за принципом «не дожену, так погріюсь» і регулярно інформуватиму читацьку громадськість, як Ситник під орудою посольства США нужденно бореться з корупцією.

І щоби два рази не вставати, хочу проінформувати Романа Говду, що в мене є понад 850 Гб відеозаписів, отриманих Службою безпеки України в ході проведення НСРД відносно його бой-френда Євгена Бамбізова, який, як брешуть люди, купив для Говди квартиру, щоби два люблячих серця бились поряд. Тому мене дивує та впертість, з якою Роман Михайлович продовжує саботувати розслідування кримінального провадження відносно шахраїв, що збирають гроші зі спортсменів-парашутистів. Я б навіть сказав – дуже дивує...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2209130.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, подонки, прдоны, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment