Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko · В чому сила Авакова?

Він офіційно перешкоджає слідству по вбивствах на Майдані, кришує безліч злочинних схем. Зокрема, Олексій Чеботарьов, замовник мого викрадення і вбивства Юрія Вербицького, до сих пір "доїть" Укрспирт завдяки даху від міністра внутрішніх справ.

Авакова ненавидять усі - праві, "ліберали", пересічні аполітичні громадяни. Аваков теж. Відкрито і щиро ненавидить українців. Тим не менш, він перманентно з нами, попри криваві та безкровні революції.

Чому? Тому що свого часу він дуже щільно задружився з правлячою тоді у США демпартією, відмивав тут десятки, якщо не сотні мільйонів доларів американських платників податків на так звану "поліцейську реформу" - словом, поєднався міцними путами корупції з заокеанськими шахраями.

І тепер цей "їх сучий син" править своєю державою в нашій державі - поліцейським відомством. А також мінтрансом на додачу. Йому платять данину мери найбільших міст, йому іде відсоток від десятків кримінальних бізнесів.

Тому що колоніалізм - це завжди непокарані криваві злочини, це завжди грабунок і плювки в обличчя.

І крокодилячі сльози литимуть напоказ дипломати з приводу Каті Гандзюк і Небесної Сотні, натомість тримаючи Авакова як свого намісника тут, над тубільцями, болі та страждання яких їм байдужі.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2210442.html.
Tags: аваков, левые, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment