Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

інших аргументів лобісти "тюлькового братерства" з росіянами тупо не мають

Andrii Klymenko — разом з Юрієм Бутусовим та 33 іншими особами
Приєднуюсь до слів Бориса Бабина: "Хоча голова Держриби вже звільнився, його справи тривають. З перевірених джерел дізнався, що назавтра голову української частини цієї ганебної "рибної комісії" викликають до Кабміну. Не знаю чи питатимуть в Уряді про родичів в РФ та про рибний бізнес в Севастополі, чи є комусь узагалі цікавим як то воно - бути "смотрящім" в галузі. Але загалом ситуація є добрим тестом для Кабінету Міністрів, зокрема й особисто для Прем'єра, на антикорупційність, адже інших аргументів лобісти "тюлькового братерства" з росіянами тупо не мають. То чи підпишуть неправомірно підготовлені "по скайпу" папірці "протоколу на 2020 рік" чи ні - скоро побачимо."
---
UA: Крим
Офіційно: Україна узгодила з Росією квоти на вилов риби в Азовському морі
Українська сторона узгодила з представниками Росії проект протоколу на розподіл квот на вилов риби в Азовському морі на 2020 рік.

Про це йдеться у відповіді, наданій Державним агентством рибного господарства України (ДАРГ) на запит журналістів UA: Крим.

Документ підписаний головою агентства Ярославом Бєловим. У відповіді йдеться про те, що документ був узгоджений в рамках засідання Україно-Російської комісії з питань рибальства в Азовському морі. Засідання комісії відбулося 13 листопада в Бердянську.

“Наразі Державне агентство рибного господарства України очікує на отримання вищезгаданого документа через офіційні канали”, - йдеться у відповіді.

Нагадаємо, 17 листопада Меджліс кримськотатарського народу ухвалив заяву, в якій наголошується на неприпустимості визначення статусу Криму та прилеглих до нього морських просторів Чорного та Азовського морів, включаючи Керченську протоку та Сиваш, а також встановлення режиму таких просторів та ресурсів, форм користування ними та їх захисту без вільної, попередньої та усвідомленої згоди кримськотатарського народу, висловленого через його представницький орган – Меджліс кримськотатарського народу.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2210798.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment