Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Прем'єра документального проекту каналу Інтер «Борис Патон. Людина майбутнього»Борис Євгенович Патон - двічі Герой Соціалістичної Праці, перший Герой України, найстарший в світі президент державної Академії наук. 27 листопада 2019 роки йому виповнилося 101 рік. У нього на очах мінялися правителі, кордони держав, епохи.
Він не просто свідок головних подій, які пережило людство за останні 100 років. Він їх учасник, один з тих, хто створював історію. Допоміг перемогти у Великій Вітчизняній війні і захистити світ від ядерної катастрофи. Зробив космос ближче до людини і дав поштовх промислової революції. Здійснив прорив в медицині і врятував тисячі життів після аварії на ЧАЕС.
Сьогодні відблиски патонівського зварювання опромінюють весь світ. А Борис Євгенович продовжує працювати. І як і раніше залишається людиною майбутнього.
У документальному проекті телеглядачів чекає ексклюзивне інтерв'ю з відомим академіком. Також про нашого великого сучасника розкажуть знамениті вчені, історики, космонавти і лікарі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2211791.html.
Tags: история, піар, україна
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment