Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В продовження теми прірви між реальною статистикою і штучно накрученими фобіями

Захар Мілютін
В продовження теми прірви між реальною статистикою і штучно накрученими фобіями навожу не нову, але дуже пізнавальну (шкода тільки що не державною мовою) статтю про структуру української смертності.

https://bit.ly/2UlT80B

На слайді зеленим позначена смертність від серцево-судинних захворювань. Вони в Україні є причиною смерті № 1 з показниками 60% для чоловіків і 75% для жінок.

Другою по розповсюдженості причиною є онкологія позначена на слайді коричневим. 15,2% всіх українських чоловіків та 11,4% жінок вмирають саме від неї.

Дуже помітна різниця смертності від зовнішніх факторів (помаранчевим). 9,4% чоловіків і лише 2,3% жінок гинуть в результаті бойових дій, ДТП, криміналу, "нещасних випадків на виробництві", тощо.

Далі ідуть захворювання органів травлення та захворювання органів дихання.

І вже в самому кінці з показниками 2,5% для чоловіків та 0,9% для жінок можна знайти інфекційні та паразитарні захворювання, левову частку яких складають СНІД та туберкульоз.

Стаття також містить порівняння нашої смертності з показниками багатих країн, де доля онкології є ще вищою, і місцями (Данія, Франція, Японія, Нідерланди, Канада, Великобританія) перевищує навіть серцево-судинні.

Коли Міністерство охорони здоров'я України накручує чергову істерію з приводу уявних "спалахів" дифтерії чи правцю, або називає кір загрозою національній безпеці, це свідчить виключно про некомпетентність та/або корумпованість тамошніх бюрократів.

Правець та дифтерія за офіційною статистикою останніх десятиліть є дуже рідкісними захворюваннями. Навіть такої екзотики як малярія в нас зараз набагато більше.

А кір не може бути загрозою національній безпеці ні при 60 тис. захворілих, ні при 600 тис. захворілих.
Бо 99,9+% захворілих на кір за даними самих бюрократів повністю одужують протягом двох тижнів.

Незалежно від вакцинного охоплення в загальній структурі сучасної української смертності вказані інфекції неможливо побачити навіть під мікроскопом.

А приділяти їм неадекватно велику кількість уваги бюрократів та ЗМІ підштовхує не турбота про національну безпеку, а бажання збільшити обсяги реалізації продукції грошовитої фарміндустрії.
Чиї ін'єкції містять канцерогени, нейротоксичні речовини та ще багато такого, що з великою ймовірністю суттєво збільшує хронічні захворювання та смертність в інших категоріях.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2213616.html.
Tags: анализ, кака, подонки, піар, україна, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment