Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

читать два раза и медленно, чтобы дошло

Vladimir Dubrovskiy
молодым представителям "белого" среднего класса, которые не представляют, что могут существовать люди, не имеющие смартфона и неспособные с ним управляться - читать два раза и медленно, чтобы дошло. Вы своими действиями бьете по самой незащищенной части ФОП - немолодым людям из провинции, которые "бизнесом" занялись ради выживания, а не для того, чтобы стать Илонами Масками. Фискализация для них убийственна, даже в форме апплета, даже бесплатного.

Хотя, конечно, с каких это пор лоббисты учитывали подобные факторы... Им чем меньше конкурентов - тем лучше ((( ради этого и затеян весь сыр-бор


Olexandr Pliva
Напередодні чергової акції підприємців оприлюднюю чи не єдиний поки "осяжний" результат роботи Координаційної ради з питань розвитку малого та мікропідприємництва - на минуле, 3-е засідання, яке не відбулося у “чорну п’ятницю”, відповідно до ініційованого мною рішення ради ДПС таки підготувала інформацію про вік фізичних осіб-підприємців у розрізі груп платників єдиного податку, і навіть трохи більше.
Я трохи видозмінив таблиці та додав частку кожної з вікових груп від загалу для наочності і ось що з того всього вийшло.
Зверну увагу на дві наступні деталі:
1. Відповідно до ухвалених законів №128 і №129 до кінця наступного року майже мільйон спрощенців (більше 72% від зареєстрованих) мають стати “ощасливленими” власниками РРО.
2. З них більше 11% у віці за 60-т, але й серед інших вікових груп буде чимало тих, для кого використання нібито безкоштовних програмних РРО, та ще й з необхідністю попереднього програмування, стане неабиякою проблемою через відсутність відповідних навичок.
Саме це та недовіра до нових гаджетів ставитимуть перед вибором чи закривати власну справу чи купувати звичайні РРО.
А ще для значної частини підприємців які підпадають під фіскалізацію постане питання придбання нових телефонів, адже за станом на 2018 рік смартфони використовували лише 45% українців.
Усе це показує, що безкоштовність запровадження програмних РРО це не більше ніж міф, а те скільки коштуватиме і підприємцям і державі виконання законів, що набули чинності, потребує ретельних розрахунків. Особливо з урахуванням того, що деякі посадовці визнають, що збільшення надходжень до бюджету від цього не очікують.
Висновок – якщо не вистачає “політичного духу” визнати помилки і розпочати з “чистого листка”, ці регулювання запроваджені у “турборежимі” потрібно невідкладно виправляти. Власне ніби для цього Володимир Зеленський і підписував указ який передбачав створення Коордради.
Але поки тільки ось це…
Галина Васильченко Roksolana Pidlasa до відома


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2214158.html.
Tags: анализ, дебилы, дубровский, зеленский, левые, либертарианство, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments