Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Вбивство в тилу – це програш усієї нашої війни

Igor Lutsenko
Скоюючи такі жахливі злочини, як убивство Гандзюк чи цієї дитини, злочинці не просто знеславлюють себе – вони наносять поразку нації. Бо добровольці – це останнє, на чому тримається Україна.

Боротьба на Сході – це перш за все боротьба нації за віру в себе, в свою силу і спромогу. Спочатку ми ганебно втратили Крим, потім у нас без бою забирали Слов’янськ та інші міста – і тільки великою кров’ю, кров’ю тисяч добровольців, ми зуміли відродити надію на самих себе. При цьому залишаючись з біллю втрат і поразок, з загарбаними, неповернутими землями, і більшістю, котра так нас і не зрозуміла.

Так, ми зробили чимало. Найстрашніше – не-віру в можливість бути гідними – ми нібито подолали. Але все одно навіть того, що було зроблено, нам не вистачає! Нам вистачило, щоб армія прокинулася і пішла воювати разом з нами, добровольцями, але не вистачило, щоб весь народ став до боротьби, і змусив верхівку, політиків, так само боротися.

І тут стаються такі речі. Це – великий крок назад, це майже поразка. Тепер наші вороги відчувають натхнення, своїми тисячами голосів вони зітруть наші подвиги, тисячами потоків брехні затьмарять наші щирі жертви.

***

Що робити з тими, хто прийшов з фронту?

Однією «інтеграцією в мирне життя» не обійтися. Найкраща інтеграція у мирне життя – це коли люди війни будуть служити у війську, а у війську вони будуть служити, коли військо їх потребуватиме. Коли приклади їх звитяги будуть напуттям для інших солдат, їх уміння і навички – затребувані у підрозділах. А це може бути лише тоді, коли ціль армії – ставати сильнішою, а не слугувати піар-відділом влади.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2214523.html.
Tags: ато, беспредел, дебилы, донбасс, траур, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment