Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Влада готує чергову капость

Леонід Косаківський
Законопроектом № 2458 від 15.11.2019 окрім несанкціонованого, тобто без згоди його власника, доступу до житла для обмеження (припинення) надання комунальної послуг, що вже викликало значний резонанс, і не підтримано парламентськими юристами в їхньому висновку, пропонується ще й таке — СПИСАННЯ багатоквартирних будинків, у яких розташовані квартири та нежитлові приміщення приватної та інших форм власності, з БАЛАНСУ міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ, організацій, а також господарських товариств, інших господарських організацій та підприємств, які знаходяться у них на балансі (обліку) як об’єкти державної або комунальної власності.
Іншими словами, все скидається на плечі людей за принципом: на тобі небоже, що мені не гоже.
Спишуть. А кому передадуть?
У столиці на початок року ОСББ створені лише в 11,6% будинків. Не тому, що люди скрізь не хотіли. Осббізація гучно провалилася загалом у державі. Через тотальну недовіру до влади, технічний стан будинків, не вирішення питання капітальних ремонтів, відсутність ринку управителів та мережі доступних сервісних ремонтних та обслуговуючих організацій житлового фонду.
А в деяких випадках ОСББ й взагалі неможливо створити. Наприклад. Наш будинок належить до ЖЕКу. А бойлер, через який нам подається тепло й гаряча вода, і без відкриття там засувки ми їх не отримаємо, чи тиску, якщо не увімкнуть насос, не вистачить для верхніх поверхів, з-за чого нерідко доводиться сваритися, відноситься до іншого будинку, що на балансі Укржитлосервісу. Так по-дурному було спроектовано ще у 80-ті. І з цим нічого не поробиш.
Тож у 88% київських будинків ОСББ немає. І брати на баланс їх нікому. До того ж у столиці технічні паспорти наявні лише на третину житлових будинків. Як з цим бути?
Але схоже, що грантоїдів, що пишуть такі закони, і руйнівників ЖКГ, котрі пролобіювали на догоду монополістам відповідні інші закони ще раніше, а зараз керують у профільному міністерстві, все це не обходить.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2215018.html.
Tags: житлокодекс, жкг, зеленский, київ, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments