Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Членом Наглядової ради «Укрзалізниці» став колишній любитель Петра Порошенка

Volodymyr Boiko
Членом (кажуть – навіть мозком) Наглядової ради «Укрзалізниці» став колишній любитель Петра Порошенка та полум’яний борець з Дональдом Трампом Сергій Лещенко. У зв’язку з чим виникає запитання: як довго Національне антикорупційне бюро України саботуватиме розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою за фактом отримання народним депутатом Лещенком неправомірної вигоди в сумі 300 тис. доларів? – Саме на ці гроші Сергій Анатолійович купив свою знамениту квартиру. Нагадаю, що згідно з фабулою справи гроші Лещенку були заплачені Віктором Пінчуком за участь (разом з директором НАБУ Артемом Ситником, першим заступником голови СБУ Віктором Трепаком і адвокатом Віталієм Каськом) в операції ФБР по втручанню у вибори президента США в 2016 році з метою скомпрометувати Трампа й забезпечити перемогу на виборах Клінтон.

Про цю операцію американської спецслужби, проведену руками українських агентів, я недавно згадував у черговому пасквілі на сайті з романтичною назвою:

https://volodymyrboyko.com/2019/11/18/spysok-iovanovych/

Але кримінальне провадження за фактом отримання Лещенком хабаря, як бачимо, не стало перешкодою для його призначення членом (кажуть – навіть мозком) наглядової ради «Укрзалізниці».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2217424.html.
Tags: бойко, подонки, сша, трамп, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments