Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

рукописи, як відомо, не горять

Volodymyr Boiko
26 хв. ·
7 грудня 2019 року волелюбний український народ і все прогресивне людство святкують 100 днів перебування на посаді генерального прокурора Руслана Рябошапки. З такої нагоди розпочинаю публікацію матеріалів кримінального провадження, яке розслідувалось ГПУ в зв’язку з викраденням в Словаччині бізнесмена Максима Слуцького та замаху на викрадення бізнесмена Владислава Ізраіліта. Як встановили правоохоронні органи Австрії в ході проведення негласних слідчих дій, замовником злочину є колишній заступник голови Вищого господарського суду України Артур Ємельянов. Ця справа так і не потрапила до суду й була продана першим заступником генпрокурора Віталієм Каськом, який, заручившись згодою Рябошапки, на прохання Ємельянова вирішив відправити її на поховання в поліцію Київської області. Але рукописи, як відомо, не горять, а матеріали кримінальних проваджень – тим більше.

Ось перша порція з шести томів матеріалів кримінального провадження – протокол допиту Ізраіліта Владислава Львовича, який розповідає про закордонний бізнес українського служителя Феміди.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2218393.html.
Tags: бойко, менты, орд, порошенко, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment