Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Журнал Masters of Health визнав Robert F. Kennedy, Jr людиною року

Захар Мілютін
Грудневий номер видання починається з його статті про необхідність в Америці відкритої та чесної дискусії на тему вакцинації.
І продовжується статтею виконавчої директорки організації "Мами по всій Америці" Zen Honeycutt про заслуги Кеннеді в боротьбі за здоров'я сучасних дітей і наступних поколінь.

Роберт Ф. Кеннеді Джуніор, якщо хтось не в курсі, є племінником загадково вбитого американського президента, одним з найвідоміших екологічних юристів та очільником громадської організації Children's Health Defense (Захист здоров'я дітей).

Серед досягнень команди юристів Кеннеді згадана в одному з попередніх постів гучна перемога над виробником тефлону і купи пов'язаних з ним забруднень та захворювань хімічною корпорацією Dupont, десятки судових перемог над забруднювачами води та повітря з нафто-газової галузі, вже понад 2 мільярди компенсацій присуджених постраждалим від канцерогенного гербіциду на основі гліфосату виробництва конпорації Монсанто, що вона тепер належить фармкомпанії Байєр.

Як розповідає сам Кеннеді, багато років тому, коли він активно займався ртутними забрудненнями пов'язаними з вугільною промисловістю, до нього почали звертатись жінки з різних материнських об'єднань, говорячи, що перше джерело ртуті в дитячому організмі - вакцини.

Також зайнятись вакцинною проблематикою Кеннеді підштовхнула історія жахливого поствакцинального каліцтва сина друга їх сім'ї нейропсихолога Сари Бріджис, що я про неї писав ось тут https://bit.ly/2LzK0mT-----
(А також син загадково вбитого сенатора - кандидата в президенти)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2219584.html.
Tags: здоров'я, піар, сша
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment