Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (272)

Andrii Klymenko
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (272) - Динаміка часу штучного утримання в Керченській протоці суден, що прямують до/з Бердянска та Маріуполя станом на 1 грудня 2019 року за весь период кризи.

Місяць тому ми констатували, що з початку жовтня 2019 року РФ в Азовському морі намагалася демонструвати, що вона "біла та пухнаста". Ми пов'язували різке зниження в жовтні 2019 середнього часу штучного утримання маріупольських та бердянських рейсів комерційних суден в Керченській протоці (після відповідного демонстративного значного зростання) з підготовкою РФ до участі в Нормандському саміті 9 грудня 2019 (з метою сформувати пакет аргументів для зняття з РФ міжнародних санкцій).

За підсумками листопада 2019 (станом на 01.12.19) картина в Керченській протоці у порівнянні з жовтнем суттєво змінилася у гірший бік:
- на вході до Азовського моря середній час штучного утримання суден зріс з 16,1 до 56,2 годин (тобто в 3,5 рази);
- на виході з Азовського моря до Чорного - з 26,9 до 52,8 годин (в 1,96 рази).

Важливе зауваження: в листопаді було декілька штормових днів, коли рух в Керченській протоці було перекрито. Тому щоб отримати об'єктивну картину, ми виключили з розрахунків затримки суден в дні штормів та показали "очищену від штормів" статистику окремими стовпчиками на діаграмах. Але це змінило картину несуттєво:
- на вході зростання з 16,1 до 40,9 годин (без фактору штормів - тобто в 2,5 рази);
- на виході зростання з з 26,9 до 39,6 годин (в 1,47 рази).

Якщо наша гіпотеза про зв'язок цих параметрів з зовнішньополітичними подіями, що пов'язані з РФ, вірний, то РФ в листопаді зрозуміла, що їй нема чого очікувати від "Нормандського формату" в сенсі перспектив відміни санкцій 😎🤣


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2221029.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, анализ, крим, подонки, провокація, піар, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments