Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

невидимі але чіткі маркери в інформаційній війні Росії проти “Западу”

Алі Татар-заде
повинен вам розказати, що маю невидимі але чіткі маркери в інформаційній війні Росії проти “Западу”. Це кількість та формат віщання іноземних країн на Московію. Як тільки ви бачите що якась з “русскіх сервісів” починає бурхливо реформуватися, а потім зникає - це перший знак, що чергова країна викинула білий прапор перед інформаційним агресором. Адже московити свою інформвійну не припиняють, от тільки все менше держав виходить на ту війну. В часу останньою такою “пропажею” стала Франція. Її рускій бродкаст починав глохнути всю осінь, синхроно й паралельно з буянням жовтих жилетів, і в грудні остаточно зник. Мовчки. Без пояснень. Тобто, це негласна але ефективна політика Макрона в данному питанні.
До того білий прапор повикидали (спробую перерахувати у зворотньому порядку - від нових до старих) Фінляндія*, Швеція, Ізраель, Польща*, (це вже після 2014 року, а ще до того): Німеччина*, Британія*, Італія, Туреччина, Сербія, Угорщина, Болгарія*, Греція (після кризи), Іспанія (перед кризою), Сирія (через війну), Єгипет (після революції), Канада.
Тримаються одинокими форпостами США, Ватикан, як це не дивно - Румунія, Чехія й Словаччина.
Ну і звісно не забувають про це КНР, Японія, Південна Корея, Тайбей, Іран - бо в них така ситуація, що ніхто не розслабляється та щодо миролюбства московитів ніколи не плекав рожевих поні.
Позначені зірочками держави відмазались уходом з радіоетеру (а потім, що важливо, - й радіоподкасту) словами про те що настали нові часи - нові технології, весь світ в смартфоні, блаблабла, у нас мовляв досі є цікаві відео і статті на руском.
Україна формально теж “тримається”, бо є така служба РУІ, або Радіо-4, про яку в повній мірі можна проспівати словами відомої гебистської пісні “наша служба ... не видна”, пропускаючи як недостовірний вирізаний фрагмент “і опасна, і трудна, і на первий взгляд как будто”, бо це неправда. Тобто десь там в радіоетері, навіть на середніх хвилях, можна почути кілька годин в добу повтор одної й тої ж передачи на руском - це ми так ведемо інформаційну війну, аж употіли ув окопах.
Власне, коли ви почуєте чергове кряхтіння із скурпулезним (і достовірним) аналізом про те як Росія трахає усіх в усі отвори в інформаційному плані, - не забувайте, що охкаюча та скигляча сторона сама в тій війні давно вже “просто перестала стрелять”. При чому спочатку перестала, а потім її почали ето самоє.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2221177.html.
Tags: анализ, европа, коллективное х%№ло, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments