Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

CNN ВІДКРИВАЄ В СЕУЛІ ПЕРШЕ В СВІТІ CNN-КАФЕ

У Сеулі за підтримки Turner International Asia-Pacific Inc. та YBM Education, найбільшого англійського навчального закладу у Південній Кореї, відбулося відкриття першого у світі СNN-кафе.Новий концепт СNN під назвою «coffice» («кава-офіс») пропонує своїм клієнтам безкоштовний Wi-Fi, комп'ютери, поліграфічні послуги та функції СNN-контенту різних рівнів – включно з трансляцією СNN на широкому екрані і доступ до контенту cnn.com та cnngo.com .

Подібна маркетингова ідея пов'язана зі збільшенням кількості фрілайнсерів та студентів, які працюють та навчаються, сидячи у кафе.

«CNN-кафе – не просто чергова кав’ярня, а інформаційний центр для місцевих жителів, які матимуть змогу одержувати останні новини від CNN і вчити англійську мову у більш комфортній та спокійній атмосфері», – коментує реалізацію нової медійної бізнес-моделі Рон Лі (Ron Lee), старший віце-президент та генеральний менеджер Turner Entertainment Networks Korea.

Президент YBM Education Янг Чанг (Young Chung) наголосив , що поява CNN-кафе знаменує собою новий вимір у вивченні англійської мови в партнерстві з найвпливовішим брендом міжнародних новин.

CNN-кафе розташоване у одному з книжкових магазинів мережі the Young Poong Bookstore. Аналогічні заклади планується відкривати не лише у Сеулі, а й по всій Південній Кореї.

http://osvita.mediasapiens.kiev.ua/material/3452
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments