Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мда...

Diana Makarova
Доповідаю.
Брифінг прослухала.
Капець.
Ні, це супер-капець. Це схоже на заколот Савченко та Рубан (як справедливо помітив френд і товариш Ярослав Вішталюк) - і боже мій, ви пам'ятаєте, як ми реготали тоді над цим "розслідуванням"?

... але ж згадаймо як всерйоз розглядав інтернет це "розслідування заколоту Савченко-Рубан", згадаймо всі версії експертних експертів, від Вовнянки до Вакульницької, ууууууу, аж досі страшно :)

Коротше.
Суб'єктивно - я не стану на захист Пуми. (я з нею й не знайома)
Суб'єктивно - це пошкребти потилицю і сказати:
- Мда... Начудили ви, рібятки...

Але об'єктивно - усе це "розслідування" є фігня на соняшниковій олії. Гадаю, усіх з часом відпустять, бо це навіть смішно. Це навіть позорно для нашої поліції виходити на такий брифінг з таким притягнутим за вуха "розслідуванням.

Навіщо був потрібен увесь цей галас і шум? Питання.
Але коли в один день зі сторони МВС йде одкровенна фігня, а зі сторони ГШ йде фігня імені полковника Ноздрачова
https://www.facebook.com/photo.php
то усім мислячим жителям фейсбука варто таки замислитись. І задати самим собі питання - а шо в нас новенького?
===============

Diana Makarova
4 год ·
Хто такий цей Ноздрачов, і що він верзе? - питаються в нас військові.
Військові питаються в повному охрєнєнії. І віськових можна зрозуміти. Почути ТАКЕ і не охрєнєть - це треба мати неабиякий самоконтроль.

"«Вопрос реинтеграции, это вопрос в первую очередь безопасности. Я вас хочу заверить, что военный и военный россиянин, которые против нас воевали и продолжают воевать и даже те военные, которые есть в формированиях Донецкой и Луганской областей, если будет принято решение политическое и имплементировано, они реинтегрируются очень быстро. Потому что все-таки кроме национальной идеи существуют военные традиции. И найти общий язык военным россиянам и военным украинцам, даже если они были врагами, лучше"
Полковник Ноздрачов, наш головСІМІК.ю
Український, так, ви не помилились.

Далі полковник Олексій Ноздрачов додає:

"Но не забывайте, что существуют праворадикальные движения, которые государством не контролируются (не будем вдаваться в детали). Берем общую картинку, праворадикализм сейчас выпущен бесконтрольно и нет (кроме специальных служб) государственной политики относительно реинтеграции именно этих ветеранов (а иногда не всегда ветеранов, а иногда не всегда людей, которые беспокоятся о безопасности государства), к государственной политике и реинтеграции к инициативам»,"

https://inforesist.org/vsu-nashi-voennye-gotovy-reintegri…/…

Так от, мої дорогі військові.
Полковник Ноздрачов - він якраз ініціатор отієї історії півторарічної давнини, коли СІМІК, виплигнувши ініціативою перед Генштабом, добившись затвердження цієї ініціативи - почали розробляти програму про недопуск волонтерів на передову. А якщо і допуск - то через такі рогатини, які нормальні волонтери пройти аж ніяк не могли (здавати карти маршрутів, здавати повні відомості про членів екіпажу, аж до прописки тощо)
Саме тоді, у нашій боротьбі з таким порушенням Конституції України (право на вільне персування) ми, волонтери, почали боротись за СВОЄ ПРАВО ДОПОМАГАТИ ФРОНТУ. Деякі з нас почали шукати підтримки у фронтовиків - як окремих підрозділів, так і окремих розпіарених особистостей фронту.

І ніфіга.
У моїх пошуках лише один невеликий підрозділ сказав:
- Починайте боротьбу, підтримаємо. - ну, то такі, ні чорта, ні бога не бояться.
Усі інші відповіли щось подібне до:
- Ну, ми ж люди піднаказооооові...

Полковник Ноздрачов - він невелика фігура. Але його іноді використовують для качання отаких провокативних речей.
(це якщо відкинути природний ідіотизм таких речей)

Так от, мої дорогі військові. Не питайтесь зараз, хто такий цей Ноздрачов. Спитайтесь в себе - чому ви тоді мовчали за оту ноздрачовську заборону волонтерам з'являтись на позиціях.
Спитайтесь - бо ми тоді попереджали вас, що ми лише перші ластівки. Що ви будете наступними, кого зіжруть пристосуванці від ГШ.
Але, дорогі мої військові. Не дивуйтесь зараз, що нам подається історія з реінтеграцією російських військових та українських військових. Бо аби ляпнути таке - треба бути щонайменше зрадником.

прим.
І да. Спитайте у Олексія Мочанова, який тоді яро підтримав ідею Ноздрачова.
Спитайте у Гліба Бабича, який тоді відмахнувся від нашого прохання про підтримку волонтерства на фронті. Сказавши щось типу" нам на ето наплєвать, наше дєло воєвать" - бо зараз вже Гліб Бабич не воює начебто. Але чому б не спитатись?
Ну, і ще є в кого спитатись. Ми добре пам'ятаємо, хто з військових та волонтерів тоді з усіх сил топив за ідею Ноздрачова.

... а потім поговоримо про оці сьогоднішні арешти волонтерів.
Чи лише мені здається, що в нас десь горить сажа? Чи лише мені здається, що комусь надто хочеться хитнути суспільство під час війни так, щоб каменя на камені не лишилось?
А чо. Днями Майдан не вийшов - згенеруємо інший Майдан.
А проти таких слів представника ГШ і проти арештів волонтерів люди на Майдан вийдуть охоче і швидко.

А хто це генерує, цікаво мені...
А для чого це робиться, мені цікаво...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2225869.html.
Tags: аваков, ато, зеленский, менты, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment