Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«білоруський слід» у вбивстві Шеремета

З Генеральної прокуратури України звільнені майже всі прокурори, які впродовж трьох років розслідували вбивство Павла Шеремета


12 грудня 2019 року слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України повідомили п’ятьом особам про підозру у вбивстві російського журналіста білоруського походження Павла Шеремета. Шеремет жив у Києві, працював на радіо «Вести», яке належить міністру доходів і зборів часів Януковича Олександру Клименку, і загинув 20 липня 2016 року в результаті підриву автомобіля.
За повідомленням джерел у Генеральній прокуратурі України, зразу після вбивства Шеремета слідство розглядало як основу версію про причетність до цього злочину відомого російського нациста білоруського походження Сергія Коротких (він же ж «Боцман», він же ж «Малюта») – колишнього активіста Білоруської регіональної організації Російської національної єдності та співзасновника «Націонал-Соціалістичного товариства». Але перевірити цю версію не вдалось через те, що Коротких є людиною, наближеною до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та дружить з сином міністра Олександром Аваковим. Докладніше про Коротких та «білоруський слід» у вбивстві Шеремета розповідається на сайті «Білоруський партизан».

alt
Олександр Аваков (другий справа) та Сергій Коротких (третій справа)


Незадовго до затримання підозрюваних практично всі прокурори Генеральної прокуратури України, які впродовж трьох років займалась розслідуванням, були звільнені, а група прокурорів розформована. Що стосується осіб, яким наразі повідомлено про підозру у вбивстві Шеремета, то, за інформацією джерел у ГПУ, деякі з них, дійсно, можуть бути причетними до скоєння цього злочину, але жодних доказів цього за три роки здобути так і не вдалось. Через це начальник Управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Генеральної прокуратури України Олександр Лукашенко погодив повідомлення про підозру лише під загрозою звільнення з посади. 11 грудня 2019 року Лукашенко, відомий у прокурорських колах своїм автопарком та нерухомістю, мав проходити третій етап атестації (співбесіду) в ході чергової реформи прокуратури. Але напередодні затримання підозрюваних у «справі Шеремета» співбесіду Лукашенка в Генпрокуратурі відклали й перенесли його атестацію на 19 грудня.  

alt


alt
alt
alt
alt

(https://naspravdi.today/2019/12/16/z-heneral-noi-prokuratury-ukrainy-zvil-neni-mayzhe-vsi-prokurory-iaki-vprodovzh-tr-okh-rokiv-rozsliduvaly-vbyvstvo-pavla-sheremeta)


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2231862.html.
Tags: аваков, бойко, история, менты, рассея, свобода змі, украъна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments