Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Терміново! Росія взяла на себе відповідальність за гоніння українців у Гонконзі

Артур Харитонов
Пропагандистська машина Прігожина опублікувала статтю-розкриття своїх злочинних дій проти українців у Гонконзі, не приховуючи власного впливу на ситуацію. Гоніння на українців вони називають «власною перемогою».

«Увидев паспорт с трезубцем, гонконгские пограничники не выпускают граждан Украины из аэропорта, устраивают им допросы с пристрастием, после чего безжалостно высылают из страны. Федеральное агентство новостей видит в этом свою заслугу» - пише путінська пропаганда.

«Кроме того, ФАН оповестил о визите украинских «экспортеров революции» в Гонконг ведущие китайские масс-медиа (такие, как Global Times и «Женьминь Жибао»), а также Министерство национальной безопасности КНР и некоторые другие госструктуры», - без сорому доповнює пропаганда.

Ця ситуація жодним чином не відбілює китайських комуністів, які залюбки співпрацюють з Путіним. Де-факто це означає повне об`єднання Росії з Китаєм щодо атаки на Україну, і економічна експансія Пекіну на наших теренах - це ще один фронт, який Росія використовує для знищення української незалежності.

Важливо зрозуміти, що брудна рука Прігожина, того самого власника Вагнера, є серйозним дзвоником про те, що Росія серйозно налаштована боротися з Заходом і Україною за Гонконг.

Це міжнародна битва та наш азійський фронт.

Імпотенція МЗС, президента та профільного комітету парламенту у питаннях протидії КНР як головного союзника Росії, а також загравання з Пекіном, будуть коштувати нам дуже-дуже дорого.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2232157.html.
Tags: гонконг, китай, коллективное х%№ло, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments