Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бригинець: Очевидно, що частина команди О.Попова хоче його підставити

Депутат Київради Олександр Бригинець звернувся до голови КМДА Олександра Попова з вимогою зняти з публічного обговорення на сайті КМДА проект рішення Київради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного видовищного та іншого характеру, кіно- та телезйомок у місті Києві».

Про це повідомила прес-служба депутата Київської міської ради Олександра Бригинця.

«Проект підготовлений всупереч законодавству і Конституції, відтак викликає обурення громадян своїм правовим нігілізмом і зневагою до демократії. Тому О.Попову доводиться постійно виправдовуватись щодо нововведень в документі. Насправді це не проект рішення Київради, а проект проекту рішення, оскільки ніхто з депутатів та депутатських комісій його не розглядав», - заявив О. Бригинець.

Депутат наголосив на тому, що такі неграмотно підготовані документи викликають напругу і дискредитують київську владу, яка й так викликає зневагу в очах киян.

«Відомо, що у владній піраміді зараз між собою борються кілька пропрезидентських кланів. Один з них симпатизує О. Попову, два інших зацікавлені в його щонайшвидшій відставці. Саме тому, очільнику КМДА і підсовують такі документи, що прискорять його відставку. Мене не цікавлять розборки в середині ПР, але шкода, що наслідком таких розбором стає руйнація залишків демократії в Києві, зневага до киян та посилення соціальної напруги в столиці», - зазначає О.Бригинець.

Як заявляє влада, основною метою цього регуляторного акта є впорядкування організації та проведення на території міста Києва недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного видовищного та іншого характеру. Але на думку опозиції та незалежних експертів головна мета - обмежити конституційні права громадян протестувати проти незаконних дій влади.

Олександр Бригинець
Tags: київ, провокація
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments