Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

як там себе почуває директор НАБУ Артем Ситник?

Volodymyr Boiko
Народ переживає, як там себе почуває директор НАБУ Артем Ситник після того, як його за рішенням суду внесли в офіційний реєстр корупціонерів? Відповідаю – нормально він себе почуває й з оптимізмом дивіться в майбутнє: Ситника запевнили в Офісі Президента, що це судове рішення він може повісити на цвяшок у туалеті й продовжувати разом зі своїм кумом Андрієм Калужинським відпочивати чужим коштом у мисливському господарстві «Поліське-Сарни».

Більш того, Артем Сергійович висунув вимогу до президента Зеленського: звільнити керівника САП Назара Холодницького й призначити на його місце довірену особу Ситника – прокурора 4 відділу САП Андрія Вікторовича Перова, який підписуватиме все, що йому будуть приносити з НАБУ. Кажуть, до прохання Ситника в Офісі Президента поставились з великою прихильністю й наразі вирішують, як позбутись Холодницького, який заважає Артему Сергійовичу заробляти свіжу копійку.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2236184.html.
Tags: беспредел, бойко, зеленский, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments