Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Павловський порішав вже і з "новою" ГПУ?

Хто замовив Катю Гандзюк?

Сьогодні у Одесі об 11:30 мало відбутись судове засідання у справі Павловського, одного з фігурантів справи Гандзюк.

Раніше "попередня" ГПУ змінила Павловському підозру: зі співучасника в організації вбивства він перетворився на людину, яка нібито просто дізналась про злочин після його скоєння і не повідомила про це. А потім - ті ж прокурори уклали з ним угоду, внаслідок якої він мав би отримати у цьому суді смішний строк.

Генпрокурор Рябошапка пообіцяв, що нова прокуратура відмовиться від цієї угоди і знову посилить підозру, оскільки Павловський вже порушив умови угоди і відмовився давати свідчення на фігурантів.

Натомість прокурори у одеському суді відпрацювали сьогодні на користь Павловського, в унісон з його адвокатами.

Перед засіданням Павловський подав до Верховного суду прохання змінити підсудність і перенести судовий розгляд з Одеси у Херсон.

Верховний суд мав вирішувати це сьогодні у Києві, о 10:00, перед одеським засіданням.

Явка сторін у Верховний суд на такі розгляди не обов'язкова. Проте ми розуміли, що Павловський вчергове не прийде в одеський суд, цього разу, використовуючи засідання і Верховному суді як привід.

Тому активісти і журналісти відвідали засідання в Верховному суді і зафіксували: Павловський у Верховному суді був відсутній, і цей суд відмовився переносити розгляд справи Павловського у Херсон.

Ми зафіксували і неявку Павловського і рішення суду на відео та своєчасно повідомили про це прокурорів в Одесі і їхніх керівників в Києві до початку засідання в Одесі.

З подальших подій стало очевидно, що план зірвати одеське засідання захист Павловського узгодив із прокурорами.

У суді Одеси адвокат Павловського Болдін передбачувано попросив про переніс засідання - нібито через те, що Верховний суд розглядає клопотання про зміну підсудності.

Хоча прокурор Шарнін вже був повідомлений і про рішення Верховного суду, і про те, що його засідання вже завершилось, і про те, що Павловського там не було, він не заперечив адвокату.

Він також не зазначив (хоча мав це зробити) про те, що подання подібних клопотань до Верховного суду та їх розгляд не є поважною причиною неявки обвинуваченого.

Шарнін також не повідомив одеський суд, що Павловського в Верховному Суді сьогодні не було, хоча йому про це було відомо.

Промовчав Шарнін і про те, що Верховний Суд вже ВІДМОВИВ у зміні суду над Павловським з Одеського на Херсонський.

Прокурор Шарнін просто погодився з адвокатами Павловського і теж просив вчергове перенести засідання.

Все це довелось повідомляти суду адвокатці батька Каті – Ользі Веретільник. Після наданої нею інформації суд нагадав прокурору, що він може заявити примусовий привід для Павловського, який постійно не з'являється до суду.

Навіть після такої прямої пропозицїі від судді, прокурор не заявив прохання про привід.

Дякуємо, дуже дякуємо.

Ненадовго ж вас вистачило, "нова" прокуратуро і громадяни Руслан Рябошапка, Віктор Трепак.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2236494.html.
Tags: беспредел, менты, подонки, порошенко, прдоны
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments