Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Запрацювала Антикорупційна рада при міському головіIgor Lutsenko
Понеділок гарячий, але результативний. Те, що я задумав майже два місяці тому – врешті, сталося. Запрацювала Антикорупційна рада при міському голові!

Антикорупційна рада – це такий майданчик, де люди, котрі мають власний досвід у реальній боротьбі з корупцією, мають можливість спілкуватися з очільниками міської влади і спільно пропонувати рішення в сфері подолання корупційних явищ.

Сьогодні цей майданчик започаткував кілька важливих процесів.

По-перше, ми, спільно з київською владою, будуватимемо систему антикорупційної експертизи УСІХ проектів рішень Київради. Усе, за що депутатам міськради пропонуватимуть підтримати, мусить проходити аналіз фахівцями на корупційні ризики. Експертиза має бути повністю незалежна, щоб ніхто не міг скористатися телефонним правом і замовити потрібний висновок.

Для цих цілей ми вже знайшли чудового і досвідченого партнера – Інститут законодавчих ідей, котрого я знаю ще з часів роботи у ВР. З ним мер прямо на нашому засіданні підписав з меморандум про наміри.

По-друге, ми рекомендували київській владі провести аналіз кримінальних проваджень за ознаками корупційних злочинів, котрі були зареєстровані за заявами міського голови та його підлеглих. Грубо кажучи, ці провадження треба підштовхувати, щоб вони розслідувалися. Кримінальний процесуальний кодекс дає великі можливості, котрі варто нині почати використовувати повною мірою.

По-третє, будемо організовувати інтелектуальну допомогу (навчання, консультації) для чиновників КМДА та депутатів та апарату Київради. Приміром, що таке конфлікт інтересів і як його уникати, і як заповнювати декларації. Ну а потім вимагати відповідно.

Це лише 3 пункти сьогоднішнього засідання, це лише 3% від всього, що плануємо зробити, без перебільшення.

Всім друзям, що сьогодні взяли участь у події - велике спасибі, за почином!
Tags: київ, кличко, піар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Alexandr Kochetkov · АНТИМУШКЕТЕРСКИЙ ПРИНЦИП

  В Украине четко работает одно неписанное правило. Первым его продемонстрировал Леонид Кучма второго срока, затем на нем феерично погорел (запах гари…

 • Не стало Євгена Кириловича Марчука

  Vasyl Rasevych Не стало Євгена Кириловича Марчука. В пам'ять про нього хочу поділитися короткими спогадами. Напевно, мало хто з Вас знає, що в моїй…

 • Igor Baryshev · Немного о газе

  Газпром практически прекратил закачку газа в европейские хранилища. Цена на газ на спотовом рынке в Европе взлетела за облака. На рядовых европейских…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments