Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Олександр Кочетков. Паучата ВІД СОРОСА

Знайомий з Джорджем Соросом особисто: розумний, досвідчений, прагматичний до цинічності персонаж. Персонаж - тому що він давно не людина, а якийсь персоніфікований символ підходу міжнародного олігархату до слабких, несуб'єктних країн. України, зокрема.
Підхід цей полягає в тому, що, використовуючи серйозні гроші, соросівські і подібні до них структури відбирають підходящих виконавців, навчають і виховують їх. А потім намагаються інтегрувати цих своїх агентів впливу у владу. І вони впливом у владі починають робити те, чого їх навчили, тим самим, забезпечуючи виведення з країни найбільш ласих активів, викачування коштів через облігації держпозики та інші спекулятивні схеми.
Важливо розуміти: соросівські і подібні структури - не інвестують в країну, не розвивають виробництво, не приносять якісь нові технології та інше. Вони вкладаються в підготовку агентів впливу через так звані інститути формування громадянського суспільства і відповідні для їх цілей фінансові інструменту. При цьому не гребують і чисто корупційними методами.
Вся технологія схожа з тим, як павуки впорскують свою отруту в жертву, і ця отрута починає розріджувати, розкладати жертву зсередини, забезпечуючи її висмоктування павуком.
При цьому «павучата-соросята» можуть бути освіченими, щиро вважати себе патріотами, займати активну публічну позицію, виступати непоганими менеджерами в окремих напрямках. Більш того, якщо підходити по-розумному, то за гроші Сороса та інших західних грантодавців можна навіть робити для своєї країни багато корисного, як це сталося в Грузії часів Міхеаіла Саакашвілі і Кахи Бендукідзе.
Але не з нашим щастям. Україна, як завжди, йде по самому складному шляху. І наші «соросята», впорснуті в Кабмін та інші життєво важливі для держави органи, виявилися на рідкість слабкими, жадібними і бездарними.
Як не дивно, в цьому наше національне щастя. Так як залишається надія, що через свою недолугість численні «соросята» все ж не зможуть виконати свою місію, і міжнародний олігархат НЕ висмокче Україну насухо.
Tags: зеленский, конспирология, левые, мировое правительство, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments