Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чи не збирається пан Шумілін, нарешті, припинити грошові побори зі спортсменів

Volodymyr Boiko
Заступник міністерства культури, молоді і спорту Володимир Шумілін заявив, що Україна претендуватиме на проведення літніх Олімпійських ігор-2032 – благо, українські платники податків з радістю дозволяють витратити з їх бездонних кишень 5-6 мільярдів доларів на проведення цього шоу замість ремонту доріг чи фінансування закладів охорони здоров’я. Але цікаво, чи не збирається пан Шумілін, нарешті, припинити грошові побори зі спортсменів, які запровадив попередній міністр Жданов, виконати десятки судових рішень, що були ухвалені за позовами до Мінмолодьспорт, чи, хоча б, зняти заборону на проведення в Україні заходів з допризовної підготовки молоді до служби в Десантно-штурмових військах (ця заборона була запроваджена в травні 2014 року попсуй-міністром Булатовим, оскільки спортсмени й тренери, що займались популяризаціє серед молоді парашутного багатоборства, відмовились платити «смотрящєму» від Міністерства)?

Три роки тому я розповів про ті корупційні схеми, якими оповито «спортивне» міністерство:
https://volodymyrboyko.com/2017/02/21/interviyu-pro-zhdanova

Після призначення міністром пана Бородянського нічого не помінялось, грошові побори зі спортсменів продовжуються й навіть фірми, через яких попередній міністр Жданов та його перший заступник Гоцул розкрадали бюджетні кошти, обслуговують нове керівництво Міністерства точно так, як вони обслуговували попередників.
=====
Vitalii Zanizdra Це ви ще по божеськи порахували в 5-6 млрд. Остання олімпіада в Пхенчхані обійшлася організаторам в 12 млрд, хоча спочатку теж планували в 6 вкластися. А Шумілін меле язиком, як пес хвостом.
Tags: бойко, подонки, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments