Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Де реакція Atlantic Council?

Igor Lutsenko
Комуністи провели якийсь свій сезонний ритуал поклоніння Сталіну, котрий українців убив більше за всіх, значно більше, ніж Гітлер, приміром. Та й не тільки українців, євреям, приміром, довелося ковтнути офіційнонго державного антисемітизму, кримських татар винищили наполовину, і т.д.

Де реакція Atlantic Council, котрий такий чутливий до усіх проявів "екстремізму" в Україні? Де Беллінгкетівські "розслідувачі", чого мовчать, де їх інсайди про радикалів та послідовників давніх людиноненависницьких учень?

====

Vladimir Nekhoda Пришелепкувата секта комуняцької бидлоти все ще плекає надію на реінкарнацію. Якщо ви побачите дебілойдів з червоними ганчірками на яких зображений серп та молот шукайте дрючка та гоніть ту нечисту силу куди подалі, щоб і духу іх поруч не було.

Tags: левые, мировое правительство, подонки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments