Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

правнуки Дзержинського зробили належні висновки

Volodymyr Boiko
24 грудня 2019 року в місті Бахмут Донецької області слідчими Територіального Управління ДБР у м.Києві спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних досліджень Національної поліції затримані заступник начальника Головного управління СБУ в Донецької та Луганських областях полковник Олександр Вусик та заступник начальника відділу захисту національної державності Управління СБУ в Запорізькій області підполковник Сергій Барак. Високим достойникам інкримінується вимагання неправомірної вигоди в сумі 800 тис. грн. від представника ТОВ «Євро Снап Трейд» за сприяння в перерахування коштів за виконані роботи Державним підприємством стратегічного значення «Артемсіль».

Нічого дивного в тому, що підлеглі лейтенанта Баканов займаються вимаганням хабарів немає – навпаки, було б ненормальним, якби вони пильнували державну безпеку. Але Олександр Іванович Вусик широко відомий у вузьких колах не лише любов’ю до грошових знаків, але й своєю близькістю до харківського міського голови Геннадія Кернеса та міцною чоловічою дружбою з нинішнім заступником Управління СБУ в Харківській області Андрієм Саленковим, під орудою якого Вусик раніше працював у Харкові. Причини цієї дружби були випадково виявлені військовою прокуратурою сил АТО ще в 2015 році в ході відпрацювання теракту, який був вчинений у Харкові.

22 лютого 2015 року під час проведення ходи, яку пізніше назвали «Марш єдності в Харкові», поблизу місцевого Палацу спорту пролунав вибух (була введена в дію протипіхотна міна з радіокерованим пристроєм), внаслідок якого загинули 4 та були поранені 11 осіб. Невдовзі СБУ затримала трьох членів підпільного терористичного угрупування «Харківські партизани». Ані в ході досудового розслідування, ані на суді підозрювані/обвинувачені свою вину не визнали. 16 січня 2017 року Україна подала позов до Міжнародного суду ООН з метою притягнення РФ до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації, серед перелічених терористичних атак у позові був зазначений і теракт під час «Маршу єдності в Харкові».

Так ось, під час розслідуванню теракту було виявлено, що, насправді, вибух влаштували агенти відділу захисту національної державності Управління СБУ в Харківській області, які перебували на зв’язку в начальника цього відділу Андрія Саленкова та його підлеглого Олександра Вусика. З цього приводу в «конторі» була проведена нарада, у ході якої Саленкова суворо попередили, що в разі, якщо він ще раз собі дозволить щось подібне, то буде відправлений для перевиховання на «зону» в селі Мокошиному Чернігівської області. Судячи з того, що після цього вибухи припинились, правнуки Дзержинського зробили належні висновки. Принаймні, Вусик, який усією своєю кар’єрою зобов’язаний Саленкову, змінив профіль діяльності й повністю зосередився на вимаганні грошей.
Tags: беспредел, бойко, донбасс, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment