Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

відпускаючи беркутів, ми фактично втрачаємо можливість зафіксувати в історії свою правду

Igor Lutsenko · УВАГА!

Зараз із київського апеляційного суду повідомляють, що кількох беркутів, котрих звинувачували у вбивстві 48 майданівців, відпускають з-під арешту з прицілом на обмін утримуваними особами з Росією.

Тактика РФ у цій ситуації дуже небезпечна, і я не впевнений, що Зеленеський, котрий можливо санкціонував такий обмін, розуміє наслідки.

Річ у тім, що ідеологія проросійського реваншу є якраз просування міфу про те, що понад 50 майже беззбройних людей на майдані буквально за кілька хвилин беркута убили, ОБОРОНЯЮЧИСЬ. Тобто діяли у правовому полі, самі будучи жертвами нападу.

Суспільний злам трапився в країні саме завдяки загибелі Небесної сотні. Саме тоді навіть нейтральні люди, вражені масштабом трагедії, її безпрецедентними обставинами, відвернулися від Януковича, тобто – від Росії.

Це була найбільша поразка Путіна, і зараз відбувається реванш. Бо якщо відпускати беркутів без засудження судом, без вироку, без встановлення процесуальним шляхом їх вини, а відтак масового вбивства – то це означає дати можливість у підручниках історії потім, у пропаганді викривляти історію. Затерти правду про Небесну сотню, зобразити майданівців злочинцями, а беркутів – героями.

На це щоб ви не сумнівалися виділяються десятки мільйонів доларів, на це працюють численні пропагандисти, цю брехню вже тиражують майже 6 років по всьому світі росіяни та їх сателіти.

Зараз, відпускаючи беркутів, ми фактично втрачаємо можливість зафіксувати в історії свою правду, а відтак нам дуже непереливки буде у майбутньому.

Я дуже шкодую, що зараз не у Києві, так би обов’язково був би в суді, щоб якось зарадити цьому лиху, яке може статися сьогодні. Зараз необхідна максимально рішуча реакція громадян, українців.

Солом’янська площа, 2а.

PS Один із беркутів в суді демонструє, яка країна підтримує убивць
Tags: дебилы, зеленский, история, майдан, менты, провокація, х%№ло, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment