Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ще один дуже цікавий документ

Захар Мілютін
Ще один дуже цікавий документ, що його можна завантажити на державному (.gov) сайті американської Адміністрації Ресурсів та Сервісів Здоров'я (HRSA) в розділі присвяченому програмі компенсації пошкоджень здоров’я спричинених вакцинацією (VICP) називається Vaccine Injury Table - Таблиця вакцинних пошкоджень.

https://bit.ly/2Hcm7jf

Його склали й час від часу редагують на основі оглядів американського Інституту медицини (IOM), що він на підставі аналізу медичної літератури визнає науково доведеним причинний зв'язок між якимось типом пошкоджень та конкретним видом вакцини.

На практиці цей документ означає наступне.

Якщо протягом вказаного в третій колонці терміну після введення вказаної в першій колонці вакцини з американцем, американкою або їх дитиною сталась вказана в другій колонці халепа,
і вони це все вчасно і бездоганно задокументували в авторизованих клініках,
так само вчасно та бездоганно підготовили та подали за допомогою спеціалізованого юриста позов в Програму компенсацій, то є велика ймовірність, що Департамент здоров'я запропонує їм компенсацію в рамках мирової угоди без слухань у Суді федеральних позовів, більш відомому як Вакцинний суд США.

Близько 70% з отриманих в США компенсацій (див. свіжу статистику в одному з попередніх постів) врегульовані саме так.

Якщо ж запропонована компенсація позивачів не влаштовує, або їх пошкодження в цій таблиці немає, то доводити, що не "співпало" їм прийдеться в Вакцинному суді.

Це займає значно більше часу (найдовший розгляд, що його наразі зустрічав тягнувся 11 років) та потребує значних фінансових ресурсів (юристи, експертизи, тощо).

На світлинах наступні цікаві моменти:

1) Енцефалопатія та енцефаліт вказані в таблиці не тільки по вакцинах з цільноклітинним кашлюком, а по усіх вакцинах, що містять кашлюк в будь-якій формі, а також усіх вакцинах від кору незалежно від присутності компоненту краснухи.

2) По усіх вакцинах, що містять компонент від кору, визнаною для компенсацій через мирову угоду без обмеження часових рамок побічкою є "вакцинний вірус кору".

Це до питання, чому в Україні, Самоа, Тонго та інших країнах з ненайновішими холодильниками спалахи кору мають звичку починатись через пару тижнів після початку чергової вакцинної кампанії.


Tags: здоров'я, кака, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment