Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Розпочався балканський сезон в Європі: Хорватія головує в ЄС, Албанія - в ОБСЄ

Балканський оглядач
З 1 січня 2020 року Хорватія вперше в історії головує в ЄС.
Гасло хорватського піврічного головування - "Сильна Європа в світі, повному викликів". Пріоритетними Загреб обрав чотири напрямки - розвиток, згуртованість, захист, вплив - і буде розвивати чотири відповідні програми: "Європа, що розвивається", "Європа, що єднає", "Європа, що захищає" та "Впливова Європа".
Одним з найважливіших своїх завдань Хорватія бачить розблокування початку переговорів про вступ до Європейського Союзу із Албанією та Північною Македонією на саміті в Загребі в травні цього року.
***
З 1 січня Албанія розпочала своє річне головування в ОБСЄ. Врегулювання "кризи в Україні та навколо неї" Тирана називає своїм пріоритетом номер 1. Також ц фокусі уваги конфлікти в Нагорному Карабаху та в Грузії. Інші важливі напрямки - протидія насильству проти жінок та боротьба із корупцією.

https://vlada.gov.hr/news/priorities-of-croatia-s-eu-presidency-europe-that-develops-connects-protects-and-is-globally-influential/28113

https://www.osce.org/chairmanship/443215


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2249308.html.
Tags: европа, хорватия
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments