Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коли Зеленський призначив Баканова на посаду голови СБУ, попервах була надія

Volodymyr Boiko
Друзі, Ви будете сміятись, але Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження щодо моєї скромної персони, наразі вилучає в усіх державних установах документи, де згадується моє прізвище, і отримала в суді санкцію на проведення обшуку в мене вдома, як тільки я повернусь з-за кордону. І все це через мої публікації про те, як агенти СБУ влаштували терористичний акт у Харкові в лютому 2015 року та кинули гранату під Верховною Радою в серпні 2015 року.

Коли Зеленський призначив Баканова на посаду голови СБУ, попервах була надія, що після Васі-їбанька на чолі Контори опиниться якщо не фахівець, то хоча б осудна людина. Тому на моє прохання до Баканова в перших числах червня 2019 року звернувся один тодішній народний депутат, передав «пам’ятну записку», підготовлену мною, і запропонував створити в Управлінні внутрішньої безпеки СБУ групу, яка б зайнялась перевіркою інформації про тяжкі злочини, що були вчинені правнуками Дзержинського за часи Наливайченка та Васі-їбанька. І що насамперед треба опитати журналіста Володимира Бойка, який може дати докладну інформацію про те, як екс-начальник Департаменту захисту національної державності Дублик готував провокацію під Верховною Радою.

Окрім того, у червні 2019 року були й прямі контакти між мною та високими чинами СБУ, у ході яких я пропонував навести елементарний порядок у спадщині Васі-їбанька й хоча б припинити розкрадання грошей начальником штабу Антитерористичного центру при СБУ. Але замість цього Баканов дав вказівку «заткнути рота цьому Бойку».


Боже, яке ж воно дурне та убоге…

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2251402.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, провокація, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments