Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В України немає майбутнього з нинішньою ментівською системою

Igor Lutsenko
З приводу подій в Каховці. Таких Каховок у у готовому до загоряння стані - десятки і сотні по всій Україні.

І це не вчора почалося. Майдан, по суті, був в першу чергу повстанням проти ментівського свавілля. До Майдану, наголошую, ще до Майдану це свавілля досягло таких обсягів, котрі ніхто вже не був готовий терпіти. Семиполки, Врадіївка.

Знову-таки, справа беркутів. На мій погляд, нічого політичного у звичному для нас розумінні у цій справі ніколи не було. Було щось значно глибше, історичне.

Справа беркутівців була спробою демонтувати режим безкарності ментів. Янукович був лише очільником цієї системи, котра була створена за десяток років до нього.

І при Кучмі (згадаймо справу Гонгадзе), і при Ющенко (згадайте побиття маршу націоналістів 2007 року), і при Януковичі і при Порошенку, і нині вже при Зеленському саме ментівська система є джерелом політичних збурень. Менти систематично "підставляють" своїх удаваних хазяїв. А насправді каста безкарних злочинців править країною, нищить економіку і тероризує населення.

В України немає майбутнього з нинішньою ментівською системою. Це середовище, котре лояльно ставиться до Росії, завжди готове прийняти нових хазяїв і далі боротися з власним народом, що, власне, вони ніколи і не покидали робити.

Я був особисто свідком поведінки міліції на сході України. Патріотизм та гідність мали тоді з них, мабуть, одиниці. Більшість являли собою зразок цілком сформованих зрадників і прислужників окупантів.

Справа Гандзюк, масові напади в Одесі, трагедія в Переяславі і от зараз Каховка. Допоки не прийде той, хто зважиться змінити ментівську систему, цей перелік буде безкінечним.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2252247.html.
Tags: аваков, беспредел, менты, прдоны, піар, рассея, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment