Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova...То ж можна, я вже не буду писати про Доктора Албана?

Колись я написала про Славка Вакарчука, який свого часу закликав до примирення (вже йшли бої і вже катували наших у підвалах), про того самого Славка, якого на сцені Майдану не бачили, якщо не рахувати його сольного концерту у найбезпечніший день Майдана, про того Славка, який всі роки війни тупо ігнорував фронт у своїх концертах. (на поранених гроші давав, про це я теж написала).
Але у виступах своїх він ігнорував саме фронт, бо вважати фронтовими розпіарені концерти в Лисичанську та Маріуполі смішно.
Про Вакарчука, який написав пісню "Це не твоя війна" - здавалося б, де вже прозоріше можна натякнути, що "Бєрі шинель, пашлі дамой, солдат, це ж не твоя війна"

Ой, лишенько, що тільки мені не сказали.
Що Вакарчук патріот і всенькі дні і ночі думає про фронт, і що концерт у Маріуполі - то дуже страшно насправді, бо Маріуполь - це ж справжнісінька передова. І що на Майдані він передавав дрова під сценою, а не ліз у спільні щоденні й щонічні концерти з вродженої скромності, а пісня "Це не твоя війна" - та то ви просто не так пойняли!

- Что вы скажете о "черных списках" Украины для актеров и исполнителей?
- Если человек нарушил законы этой страны, то зачем его не пускать? Пусть люди проголосуют, пусть никто не купит билет на его концерт.


- на 3:48 хвилині
Отак от просто.
Але ж це Вакарчук - і я тоді ледве втекла від каменюк, що полетіли в мене. На голос нації замахнутись, це ж ніфіга собі!

Колись я написала про Ніну Матвієнко, про її сльозаві заклики припинити війну і нехай люди миряться, і нехай хлопчики не гинуть на цій війні. І про практично підмахування Росії у прямому ефірі.

- Це не за Україну йде війна! Тепер з родичами ми своїми воюємо, з кров'ю своєю!І що?
Та ну ви що. Ніна Матвієнко - це ж голос нації, і всьо таке...

... тому, можна, я зараз вже не буду писати про Доктора Албана?
Можна?
Втомилась я про все писати. Бо в нас же традиційно - у своєму оці не бачимо колоди. На своїй, богом даній, землі.
Не звертайте уваги, я бачу, у вас там квитки на Вакарчука горять. А те, що ніна Матвієнко зараз, як нічого й не було, вітає "хлопчиків" з Новим роком - хто помітив?

Та нічо, ну, що ти оце вигадуєш. Це ж голоси нації, їм можна. І взагалі, можливо, вони погарячкували. І вообщє, то ти не так їх пойняла.

... То ж можна, я вже не буду писати про Доктора Албана? Навіщо? Нам і докторів не треба, бач, як самі вправляємось. Прямо ротами голосів нації, мать їх.

Дякую.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2252703.html.
Tags: вакарчук, дебилы, майдан, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment