Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Результат розумових зусиль начальника ГУР МО

Volodymyr Boiko
Друзі, якщо Ви думаєте, що Баканов – один такий убогий серед керівників українських спецслужб, то Ви, звісно, помиляєтесь. Є ще Вася Бурба – начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Васіна богадільня зі мною судилась роки три, вимагаючи «спростування недостовірної інформації» та захищаючи свою «ділову репутацію». Про те, що Вася та його підлеглі коїли в судах, я найближчим часом напишу поему в прозі. Наприклад, попервах ГУР МО подало позов до мене в Шевченківський райсуд Києва, за місцем мого проживання, але в суді запевняло, що я мешкаю в місті Бердичів, маю вік на 5 років більший, ніж записано в мене в паспорті, і в 2002 році був визнаний неосудним у зв’язку з психічним захворюванням.

А коли, Вася, нарешті, зрозумів, що в Бердичеві проживає інший Бойко Володимир Маркович, то він звернувся з позовом до мене до Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, мотивуючи це тим, що я народився в Донецьку й тому треба застосовувати аналогію права. Мовляв, коли в Донецьку загинув терорист Гіві, то кримінальне провадження щодо його витівок закривав Павлоградський міськрайонний суд, позаяк Донецьк окупований. А тому й цивільний позов до мене треба розглядати також в Павлограді, а не в Києві, де я мешкаю з 2003 року.

Результат розумових зусиль начальника ГУР МО – на фото.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2254158.html.
Tags: бойко, дебилы, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment