Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

полум’яний привіт лейтенанту Баканову та генеральному прокуророві Рябошапці


Volodymyr Boiko
Я знову передаю полум’яний привіт лейтенанту Баканову та генеральному прокуророві Рябошапці. Вже п’ятий день ці високі достойники все ніяк не можуть визначитись, що ж робити з моєю скромною персоною, яку вони збирались затримувати в аеропорту «Бориспіль».

Нагадую, що 4 січня о 9-й ранку доблесна Служба безпеки України розпочала виїмку в державних установах України документів, де згадується моє ім’я, й затримала працівників одного з сервісних центрів МВС України як підозрюваних у «справі журналіста Бойка». Такий поспіх у вихідний день був спричинений тим, що 6 січня я повертався в Україну за-за кордону й у Головному слідчому управлінні СБУ мало бути вже підготовлено клопотання про обрання мені запобіжного заходу, а також проведений обшук у мене вдома з метою встановити джерела, які мені передають інформацію про протиправну діяльність керівництва СБУ та Офісу генерального прокурора. Але оскільки журналістська діяльність в Україні доки не належить до числа заборонених, за задумом Іванушки Баканова затримані мали дати свідчення, що вони входять у злочинне угруповання, яке займається крадіжками та подальшим перепродажем автомобілів, а керівником цього угруповання є я.

Затримані після доставки в ізолятор СБУ готові були підписати все, що завгодно, аби їх тільки відпустили, одначе прохали пояснити, хто такий Бойко Володимир Маркович і показати його фотографію. А також – назвати бодай одного потерпілого. Одначе лейтенант Баканов та його головний радник Ніколай Герасименко так нічого не придумали й зібрались було відпускати працівників сервісного центру. А оскільки відпускати людей безплатно в СБУ не прийнято, то затриманим була поставлена умова – або вона дають якісь покази на Бойка В.М., або платять гроші. Екс-міліціонери вибрали другий варіант і заплатили СБУшникам. Але через мої публікації звільнення загальмувалось, бо ніхто не хоче брати на себе відповідальність за незаконне затримання, а Баканов віддавати якісь зрозумілі накази не здатний за визначенням. Тож граничний термін перебування затриманих вже сплинув, підозр немає, запобіжні заходи не обрані.

Звісно, якби в Україні був би генеральний прокурор, то ця історія закінчилась би для Баканова непереливки. Але позаяк професійних громадський активіст Рябошапка наглядати за дотриманням законності не здатний у принципі, то я може Баканову дати пораду, як виплутатись з цієї історії. По-перше, треба повернути гроші затриманим співробітникам сервісного центру МВС України й відпустити їх безкоштовно. Бо і без того Баканов вже начудив років на 8 позбавлення волі. А, по-друге, оскільки не вдалось обвинуватити мене в створення банди, яка краде й перепродає автомобілі, то треба мені інкримінувати причетність до вбивства Павла Шеремета.

Річ у тім, що Андрій Антоненко, якого підозрюють у закладці вибухівки під автомобіль власниці «Української правди», має зріст 180 см. А чоловік, який закладав вибухівку і якого зафіксували камери відеоспостереження, за висновком експертизи мав зріст 170 см. А це – якраз мій зріст, що відкриває перед лейтенантом Бакановим і Рябошапкою широкі процесуальні перспективи. Тож, яка кажуть у таких ситуаціях, Думай-Те.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2256109.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments