Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"для чого, для чого. Бо була така можливість"

Алі Татар-заде
ну отепер можна, коли шальки терезів вирівнялись, спокійно обміркувати те що відбулося з українським літаком.
Отже, для початку я назву версії які не розглядалися чи не озвучувались, а варто було б (експертам, не нам із вами). Версія навмисної кібератаки на електронні пристрої, бути може строго на "американські", однак по факту на всі сучасні літаки в радіусі дії. Іран сам заявив, що такі атаки були ним зроблені, і це здавалося бравадою. Тепер ні.
Версія теракту (вибух або пожежа, внутрішнє пошкодження), а також версія зовнішнього пошкодження - і це необов'язково ракета в Ірані. І взагалі не обов'язково ракета, додам я, бо є ще купа іншого з чого можна розстріляти літак.
Але тепер я вдячно потисну руку тим небагатьом, хто як і я одразу подумав на московитів (тільки сказав це вголос). Так, без фактів, без дедукції, простою індукцією (московити завжди робили нам западло, а коли є можливість зробити чужими руками та збоку потірати руки - то зупинити це може тільки якесь диво).
І одразу версії "проясняються".
Якщо це Кібератака, то не без допомоги московитів, а може бути навіть вони і підставили іранців, щоби "заодне" збити чергову як вони кажуть "птічьку". Просто чому б не зробити, коли можна, і нічого за це не буде.
Якщо це ракетна система московитського виробництва в Ірані, то і дураку ясно, що такі системи обслуговують не без самих московитів. Отже вони і натиснули на гашетку - а ви іранці віддувайтеся, адже ихтамнет так ихтамнет.
Я б звернув увагу на ще одне. В Криму регулярно проходять навчання на ракетні стрільби дального прицілу. Буквально вчора на одному побував лічьно фюрер країни-окупанта. А перед тим кілька років фюрерські змі взахлеб розповідали про якісь чюдоракети, що літають ніким неузнані зі швидкістю навколофотонною чи там лептонною, я вже забув, керуються встроєним мозком, чи там реактором ітд. Над цім можна сміятися, але це не заперечує що якісь досліди ведуться. А одного разу всій Росії показали відео, де нібито прямо з Чорного моря ракети взмивають вверх та падають прямо в Сирії, на строго намічені цілі. Монтаж, не монтаж, але випробування такі явно ведуться.
Найменш ймовірним є припущення про теракт смертника. Ірану це точно не потрібно, от взагалі, вони не мають проти українців нічого, і вміють розрізняти їх від американців.
Руським же не вперше "поссать з балкона, коли вже дощ іде". Кількома днями раніше вони інсценували повторне бомбардування об'єктів в Іраку, щоби дискредитувати та підставити американців. Чому би їм тепер не зробити таке проти українців, яких вони паталогічно ненавидять і проти яких в них немає жодного гальма, підставивши іранців. Не питайте для чого. Бо вихований по-московські і в Московії завжди скаже просто: "для чого, для чого. Бо була така можливість". Ну як той вор, що інстинктивно вкрав шапку, хоч і був багатий.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2257529.html.
Tags: ps752, анализ, коллективное х%№ло, рассея, траур
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments