Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

тепер ми краще розуміємо, що і як навколо нас відбувається

Serhiy Dibrov
Ну що, друзі.
BIHUS.info видалило своє відео з батьками, які налаштовані скептично стосовно щеплень. (див. про це тут: https://don-katalan.livejournal.com/2276582.html Д_К)

Насправді то відео, як то кажуть, "ніочьом". Жодних серйозних проблем, жодних шкандалів по типу свинарчуків. Все тихо та спокійно, просто "розмова за життя", не більш того.

Але - ні. Не можна.
Про свинарчуків можна було. А про те, що існують такі батьки - ні, не можна.

Дивно?
Мені - ні. З двох причин.

По-перше, в тому викривленому світі, який для нас малюють і запевняють в його справжності, таких батьків немає. Там взагалі багато чого немає. Наприклад, немає смертей і ускладнень після щеплень. Немає протипоказань. І таких батьків теж немає — які не ховаються, не купують довідки і не виглядають маргіналами та невігласами.

І тому — причина друга. Така передача — це регуманізація. Це повернення людського обличчя і права на існування людям, яких багато років намагаються дегуманізувати і цього права позбавити. А так робити, виявляється, не можна. Ну погодьтеся: хіба можна було зняти і показувати в нацистській Німеччині десь у 1943 році фільм про звичайне повсякденне життя шістьох євреїв? Ставити їм прості питання, слухати відповіді?.. Ні, не можна. Так само й тут. Так само.

Дякую авторам передачі: принаймні тепер ми краще розуміємо, що і як навколо нас відбувається.

І коли раніше я чув недолугі жарти про смерті дітей, я ставився до них як до недолугих жартів. Але зараз я знаю: вони не жартують. Проте, наразі, я бачу. що такі "жартівники" помирають першими. Ні, я не радію, тут нема чому радіти. Я лише констатую факт.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2262903.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, беспредел, дебилы, здоров'я, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment