Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Четвер, 16 січня 2020 року, Київський адміністративний суд, 11-45, Московська, 8

Igor Lutsenko

У цей четвер – засідання у одному із магістральних судових процесів сучасності. Битва за територію Музею історії України, місце, де був збудований один із головних храмів Київської Русі – Десятина церква.

Цей процес – дзеркало для нинішньої влади, котрий показує її здатність опиратися зовнішнім впливам у своїй гуманітарній та матеріальній сферах.

Зараз згадана територія брутально, у протизаконний спосіб захоплена групою під керівництвом російського (зокрема) громадянина Юрія Самуїловича Харона на псевдо «священник Гедеон», члена російської православної церкви.

Щодо самого факту захоплення і території тривають інші судові баталії, де теж ситуація зараз погана, але найгірша вона зараз з особою цього «Гедеона».

Річ у тім, що у лютому минулого року «отца Гедеона» ДМС позбавила українського паспорту, у зв’язку з наявністю у нього іноземного громадянства. Що характерно, пан Юрій і не приховує свого іноземного громадянства, традиційно вважаючи, що українські закони писані не для нього.

Відтак, очільник земельних рейдерів, котрі захопили територію Національного музею історії України у серці Києва, на початку Андріївського узвозу, став нев’їздним в Україну.

Але у травні 2019 повіяли інші вітри, і через кілька місяців рішення ДМС було тихенько скасовано у першій інстанції.

Коли ми про це дізналися, то зрозуміли, що справи кепські. Гедеон знову повернеться і продовжить тероризувати музей історії і перешкоджати поверненню державної землі – державі, чим ми зараз (зокрема, я через мій позов до суду) займаємося.

Отож, потрібно не допустити повторення першої інстанції, коли тихцем від загалу Гедеона приготували до повернення в Україну. Такі «співгромадяни», котрі несуть нам русскій мір, тут зовсім не потрібні.

Приміром, дехто з активних прихильників цього Харона пішов у 2014 воювати за Росію на Схід. У 2019 сам Харон особисто намагався через суд заблокувати отримання Україною Томосу. І так далі. Проповіді Гедеона – це окрема історія, там християнством і не пахне, зате у нього ісправно моляться за Росію і її володарів.

Отож, запрошую.

Київський адміністративний суд, 11-45, Московська, 8

Четвер, 16 січня 2020 року. Розгляд апеляції на позов Гедеона про відновлення у статусі громадянина України.

Це боротьба за нашу ідентичність.

Репост, репост.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2263160.html.
Tags: бесовщина, беспредел, київ, коллективное х%№ло, подонки, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments