Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Розкрилась справжня мета нещодавнього раптового візиту Ангели Меркель у МосквуRostyslav Demchuk
Ось і розкрилась скринька з сюрпризом

Розкрилась справжня мета нещодавнього раптового візиту Ангели Меркель у Москву.

Усі зауважили, що господар Кремля вже давненько не з'являвся на людях. Уже й почали забувати про його існування на тлі останніх міжнародних подій. І тут раптом Ангела Меркель зривається і летить до Москви. Чого, що, для чого, навіщо, чому...???

І ось читаємо і чуємо: Ангела Меркель терміново скликає у Берліні на 19 січня конференцію з питань конфлікту у Лівії. Перший серед гостей цієї конференції хто...? Правильно, президент РФ Bолодимир Путін. А загалом, список запрошених на конференцію доволі солідний. Меркель запросила до Берліну лідерів таких країни та організацй: Росія, США, Великобританія, Франція, Китай, Об'єднані Арабські Емірати, Туреччина, Республіка Конго, Італія, Єгипет, Алжир, а також ООН, Європейський Союз, Африканський Союз та Ліга Арабських держав.

Прем'єр-міністр Лівії Фаєс Аль Саррай і генерал Шаліфа Хафтар також запрошені до Берліна.

Метою цієї конференції є примирення в Лівії ворогуючих між собою путчиста й заколотника генерала Шаліфа Хафтара і визнаного ООН, легітимного главу уряду Лівії Фаєса Аль Саррайя за допомогою групи держав та міжнародних організацій.

Тепер починає розшифровуватись і дивний нещодавній неофіційний законспірований візит Путіна до Туреччини.

Якось дуже оперативно і неочікувано. І головне, Меркель витягує Bолодимира Путіна на світ Божий в ролі мироносця і миротворця. Ну, не цинізм, скажіть добрі люди? А що там відбуватиметься за кулісами, можна собі тільки уявити.
=============
Rostyslav Demchuk Тут така комбінаха має бути. Ердоган і Меркель вже кілька років, як побили горшки поміж собою і Ердоган не бажає миритись з Мекель. Тому Путіну відводиться роль посередника між Меркель і Ердоганом. Путін їх має примирити проти США.
---
Наразі ще невідома реакція США на цю міжнародну інтригу. Буду аплодувати, якщо Трамп і Джонсон проігнорують і Меркель, і Путіна. Дуже хочеться, щоб це політичне шоу зазнало фіаско.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2263300.html.
Tags: арабы, германия, конспирология, рассея, сша, турция, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments