Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бо якщо піде Гончарук, то разом з ним піде й Бородянський, по якому плаче тюрма й детективи НАБУ

Volodymyr Boiko
Чимало людей впало в розпач, довідавшись, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку. Серед них, напевно, і керівник Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Андрій Володимирович Калужинський, який керує досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні №42019000000002097, зареєстрованому 1 жовтня 2019 року Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою за моєю заявою щодо витівок колишнього прокурора Києва Романа Говди. Нагадаю, що Говда не тільки разом з екс-міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим обклав спортсменів грошовими поборами, але й продав Жданову дві кримінальні справи, що розслідувались за фактами безчинств у Мінмолодьспорт.

Річ у тім, що після мого допиту в НАБУ 11 січня 2020 керівник Головного підрозділу детективів збагнув, що йдеться не про якийсь окремий, хоча й кричущий, випадок, а про глобальну корупційну схему, за допомогою якої чиновники впродовж тривалого часу розкрадають кошти державного бюджету, призначені для розвитку всіх без винятку видів спорту. А саме: Жданов та його перший заступник Гоцул за порадою Говди, який виконував роль прокурорського «даху», видали низку нормативно-правових актів та наказів і, усупереч ч. 4 ст. 36 Конституції України та ст.5 Закону України «Про громадські об’єднання», зобов’язали всіх спортсменів, тренерів у спортивних суддів під загрозою недопущення до участі в державних спортивних заходах вступити в одну з тих псевдо-громадських організацій, що діють при Мінмолодьспорт і які очолюють або співробітники Мінмолодьспорт, або їх довірені особи. При реєстрації на змаганнях спортсмени зобов’язані пред’явити членський квиток такої «громадської» організації та платіжний документ про сплату «безповоротної фінансової допомоги, без ПДВ». А, головне, якщо спортсмен десь розповість, що бюджетні кошти, які були призначені для проведення змагань чи навчально-тренувальних зборів, вкрадені, а захід оплатили самі спортсмени зі своєї кишені, то такого балакуна миттєво виключають з псевдо-громадської організації й Жданов та Говда більше не допускатимуть його до участі в жодному державному спортивному заході на території України.

Звісно, Окружний адміністративний суд Києва багато разів ухвалював рішення, якими зобов’язував Мінмолодьспорт припинити цю незаконну практику, за цими фактами неодноразово реєструвались кримінальні провадження. Але Говда порадив Жданову не звертати уваги на судові рішення та акти прокурорського реагування, а справи продав.

Зараз скінчилась епоха бідності, Жданова немає, а на його місце прийшов новий міністр – Володимир Бородянський, який також відмовляється виконувати судові рішення й разом зі своїм заступником Володимиром Шуміліним осідлав корупційні схеми попередників. І тому коли керівник Головного підрозділу детективів Андрій Калужинський узнав, що прем’єр-міністр хоче полишити посаду, горе його було безмежним. Бо якщо піде Гончарук, то разом з ним піде й Бородянський, по якому плаче тюрма й детективи НАБУ. А вдягати кайданки на екс-міністра не так почесно, як на чинного члена Кабінету Міністрів України.

У той час як для Андрія Володимировича зараз дуже важливо показати, що він має якесь відношення до боротьби з корупцією й здатний ловити миші. Бо якщо президент почне цікавитись, чому на чолі НАБУ перебуває людина, яка бере хабарі, продає справи й навіть внесена в реєстр корупціонерів, то директора НАБУ Ситника добрі люди вивезуть з України в багажнику автомобіля американського посла, першого заступника директора НАБУ Углаву – у багажнику автомобіля британського посла, а віддуватись за них доведеться Калужинському, який поїде в село Мокошине Чернігівської області в'язати сітку «рабиця».

Тому я, вирішив допомогти Андрію Володимировичу проявити себе чесним, принциповим і непідкупним борцем з корупцією й з сьогоднішнього дня беру шефство над керівником Головного підрозділу детективів НАБУ. Щоби Калужинський якомога скоріше, доки Бородянський ще перебуває на посаді міністра, направив до суду справу при кричущі корупційні зловживання в Міністерстві культури, молоді та спорту, я надаватиму Андрію Володимировичу методичну допомогу, публікуватиму протоколи моїх допитів, документи, які я передав у НАБУ. А також складатиму для Калужинського й оприлюднюватиму план слідчих дій у цьому провадженні, проекти письмових повідомлень про підозру, проекти клопотань до суду про обрання запобіжних заходів Бородянському, Жданову, Гоцулу та Говді, а також проект клопотання про відсторонення Бородянського від посади на період досудового розслідування.

Тож нагадую керівнику Головного підрозділу детективів НАБУ, що черговий допит у мене сьогодні, 17 січня 2020 року, о 16:00, під час допиту я передам частину документів (лише частину, бо маю їх величезну кількість, яку описати й передати впродовж одного дня просто неможливо) про розкрадання бюджетних коштів та грошові побори зі спортсменів у центральному органі виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту з 2006 року й до сьогоднішнього дня.

Хоча допитуватиме мене детектив НАБУ Богдан Олександрович Прокопенко, але приходьте й Ви, Андрію Володимировичу, я Вас безплатно проконсультую й розповім, як цю справу треба розслідувати далі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2265085.html.
Tags: беспредел, бойко, зеленский, менты, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments