Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Активісти закликають перетворити будмайданчик у центрі Києва на парк з озером (ФОТО)

Ant2-e1579347848452.jpg
Активісти організації «Лицарі міста» проводять акцію на будмайданчику по вулиці Антоновича, 54. Вони планують відкрити доступ до цієї локації та встановити інформативні таблички навколо озера.
Про це повідомляє кореспондент Київ Інформ з місця подій.
«В самому центрі міста, на вулиці Антоновича (колишня Горького), в 2006-му, збиралися побудувати чергове одоробло, гігантських масштабів. Почали рити котлован і несподівано на його місті виникло озеро. Забудовник пробує засипати, вживає різних заходів, але все марно – природа бере своє. Забудовник здається. Це було 15 років тому. З тих пір посеред бетонних джунглів існує оазис природи – озеро, а навколо дерева, які вже встигли вирости.

Якщо глянути на супутникову карту то виглядає, як мініатюрна копія Центрального парку Нью-Йорку. Правда, ніхто не спішить приводити парк до такого вигляду, щоб там можна було гуляти. Територія обнесена парканом і всі хто про неї «знають» лише чекають коли те довбане озеро нарешті висохне, бо ціна землі – величезна, 5 га в самому центрі столиці», – пишуть в мережі.

Учасники акції разом з представниками поліці та журналістами зайшли на територію будмайданчику. Жодної техніки та будівельників там не виявили. Озеро, яке виникло посередині, попри всі спроби забудовника осушити не вдалося.


Активісти вимагають киян долучитися та перетворити 5 гектатів у центі Києва на рекреаційний об’єкт. Відповідна петиція вже зареєстрована на сайті Київської міської ради.
 
Фото — Роман Пєтушков
=====
А це мої власні фото з вікон 4 корпусу ІЕЗ (17-поверхова споруда на 1 фото поста):

23 травня 2019

23 вересня 2019
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2265233.html.
Tags: kievinform, київ, кличко, піар, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments