Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мінстецю протистоїть загадкова і потужна мережа Зрадофілів

Алі Татар-заде
цей допис тільки для друзів. Скопіюйте його, бо адміністрації всюди його видаляють.
Ся історія уходить коренями в епоху Ренесанса, приблизно XVI століття. Коли майбутній Cоpoс (тоді його звали інакше) винайшов засіб для довголіття. Одні кажуть, що це елексир, другі - контракт про продаж души, але просунуті тайнознавці суміщають обидві версії, за контракт із дияволом він отримав ім’я власника еликсиру, спіймав його, допитав і забрав таємницю собі. З тої пори він міняє особистості, виправляє собі паспорти, щоби виглядати просто людиною “поважного віку”. Важко уявити собі, який вплив він отримав на світ за весь цей період, тим більше що він переписав справжню хронологію подій і стоїть за змовою Скалігера (цю аферу спустя 600 років вдалося розкрити московиту українського походження, академику-математику Фоменко, внуку академика-генетика Лисенка; але є данні що сам Фоменко-Лисенко також таємно працює на скалігерів і Cоpoса).
Наступним кроком в цій дивовижній прихованій історії є діяльність так званого Мінстеця - єдиний в світі прецедент, коли людину звуть за назвою міністерства чи то міністерство звуть за іменем людини. Насправді вірогідно, що Мінстець не організація і не людина, а дещо середнє, це колективний организм на кшталт бджолиного рою чи колективного розуму, при чому розум цей доволі інертний, лінівий і схильний до розваг. Але за цією несерйьозністю, якщо заглибитись рівнем вище, ховаються страшені таємниці Мінстеця. Ніхто ще не спростував наявність його секретних баз в Альпах, Апенинах та Португалії, а нещодавно з’явилась інформація про прихований об’єкт в Омані, влада як завжди ігнорує ці факти, роблячи вигляд, що нічого не чує.
В діяльність Мінстеця по всьому світу залучено тисячі осіб, половина з яких навіть не підозрює про це. Така конспирація необхідна, оскільки Мінстецю протистоїть загадкова і потужна мережа Зрадофілів. Про них відомо одночасно і багато і майже нічого. Спроби препарувати окремого зрадофіла не давали жодного результату, на вигляд це простий гуманоїд. Однак їхня узгоджена діяльність породжує думку що вони керуються з якогось центру поза теренами Тимчасово Неокупованої частки України, при чому обмін сигналами відбувається минуючи горішню нервову систему, тому фізики Мінстеця і ЦРУ (Центральна Рада України - стара, столітнього стажу спецслужба, яка втратила весь свій запал за останнім покоління) ніяк не можуть його перехопити, не кажучи вже дешифрувати.
І тут знову постає зловісна постать Cоpoса, а також його емісара по Східній Європі - Лyжкова-Мєшкова (час від часу оголошують про смерть цього персонажа, що свідчить про кібернетичний організм чи інші експерименти). Завдяки контрольованим змі від нас приховують нову модель людини - подвійну, таку як Лyжков-Мєшков, Муравьев-Апостол, Карпенко-Карий, Фоменко-Лисенко, Зорян-Шкиряк, та, нарешті, Вальцман-Зельцман. Проектом керує Капітан Капітельман, права рука Cоpoса і колишній член ЦРУ, колись чуйна та відверта людина, але внаслідок операцій та повністю замінених органів в цією людини вже немає серця і жалю. Мінстець, Капітан та Зрадофіли ведуть жорстоку таємну війну поміж собою, але навіть їхній Єдиний Спонсор (ще одна гідна довіри теорія) не здогадується, що це не підковерна інтрига, а спроба знищити Cоpoса та заволодіти таємницею його елексира. Одна з ціх груп (ймовірно, Зрадофіли) планує в разі заволодіння Елексиром віддати його Електорату - суперсекретній спільноті, про яку відомо тільки те, що кожна людина відкидає свою належність до неї.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2269242.html.
Tags: конспирология, мировое правительство
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment