Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko · Феномен Авакова вражає

Одинак. Людина, котра не має сильної власної політичної команди – ні досвідчених радників, ні надійних фігур другого ешелону, здатних виграти округ. Але при цьому «нє пєрвий, але і нє второй» в державі.

Махровий, ідеальний, довершений корупціонер, до мозку, до кісток, до ДНК. І улюбленець іноземних посольств, котрі роздумують, а чи не зробить його, такого, ще й прем’єром.

Берія нашого часу – наскільки наш час це дозволяє. Фабриковані, шиті білими нитками справи щодо добровольців та волонтерів. Очільник і уже великою мірою архітектор репресивної системи, котра грубо і повсюдно порушує права людини і закони – але при цьому користується довірою закордонних дипломатів, рукопотискуваний серед західних посланців.

Людина-антимайдан, кришуватель убивць-беркутів. Нагадаю, усіх їх, з кров’ю майданівців на руках, Аваков забезпечив посвідченнями учасників бойових дій. Тим самим опустивши на саме дно це звання, а також роздачею десятків тисяч аналогічних статусів запеклим мусорам, котрих слід було викинути з системи – тепер вони користуються усім спектром пільг.

Людина-антиукраїнець. Пригрів у себе сепаратистів – Голубана, котрий воював за батальйон Восток. Тепер Голубан за наш рахунок користується квартирою і земельною ділянкою, пенсією, як заслужений правоохоронець.

Людина-антиполітик. Нульовий рейтинг серед виборців, натомість величезний, чи не найбільший антирейтинг.

Та за десяту частину всього описаного вище Аваков мусив би кулею вилетіти з країни у Ростов, у Панаму, на Південний полюс. Але ні, він тут, керує країною.

Якщо не він найсильніший провідник русского міра, то хто? Якщо не він – уособлення всього, від чого намагається безрезультатно позбутися країна, шляхом майданів і виборчих революцій? Хто друг олігархів, хто найбільший консерватор феодалізму? Хто єдиний в усіх урядах показово зневажає українську мову, показуючи українцям їх реальне місце?

======

Артем Лагутенко Погоджуюсь.
А ще тема для роздумів:
На телеканалах медведчука і порошенка про авакова заборонено не те що робити викривальні сюжети, а навіть згадувати в контексті і показувати в кадрах. Сам через це пройшов


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2270876.html.
Tags: аваков, зеленский, майдан, медведчук, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments