Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Морські_загрози_2020 (10)

Andrii Klymenko
#Морські_загрози_2020 (10) - ЄС вимагає від Росії забезпечити вільний прохід суден Керченською протокою – Боррель 28.01.2020 20:51 - і це робота українського суспільства 😎✌️ (див. наприкінці)

Євросоюз підтверджує свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, і частиною такої підтримки є вимога до Росії забезпечити вільний та безперешкодний прохід кораблів Керченською протокою, відповідно до міжнародного законодавства.

Про це 28 січня у Брюсселі на пресконференції за підсумками Ради асоціації Україна-ЄС заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу.

"Ми маємо бути наполегливими і продовжувати спостерігати за тим, що там відбувається. Ми продовжуємо закликати Росію забезпечити безперешкодний та вільний прохід в Азовське море та у зворотному напрямку, відповідно до міжнародного права. Ми збільшили нашу підтримку з метою пом’якшити ефект від російських дій по дестабілізації регіону Азову. Ми здійснили ряд заходів, включаючи відкриття офісу ЄС у Маріуполі, і підтримали місцеву економічну диверсифікацію", - зауважив Боррель.

Він підкреслив, що ЄС буде продовжувати підтримку незалежності та територіальної цілісності України, і підтвердження такої підтримки стосується Азовського регіону, що вимагає вільного та безперешкодного проходу в Азовське море та у зворотному напрямку.

(Оскільки ніхто, крім нашої Моніторингової групи так і не долучився системно до моніторингу стосовно порушень свободи судноплавства в Керченській протоці, і ніхто, крім Морської експертної платформи, небайдужих журналістів, окремих українських дипломатів, парламентарів та експертів, що діють за власною ініціативою, системно не поширює цю інформацію серед ЗМІ і цивілізованого світу, і ніхто крім Представництва ЄС в Україні та посольств країн ЄС та США нею не цікавиться - маємо приклад, що керівні органи ЄС дослухаються до громадянського та експертного суспільства України. І це надихає. Працюємо. Дякуємо небайдужим!)


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2272203.html.
Tags: #Морські_загрози_2020, европа, крим, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments